Praktický lékař pro dospělé
Papírová 525/10, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je pečlivá, s velmi dobrým přístupem k pacientům. Řeší i zdánlivé maličkosti, nic nezanedbá.
Jediné minus vidím v téměř nemožnosti se do ordinace dovolat a to dokonce i v hodinách, které má pro telefonické konzultace uvedené na webové stránce.

Těch 5 hvězd téměř u každého lékaře je absurdum, dle kterého si nikdo nevybere. To jen tak na úvod. S paní péčí p. doktorky jsem při poslední návštěvě nebyla spokojená a je mi jedno, že ordinuje už nějaký pátek, přišla jsem po pěti letech s něčím, co mi vadilo a měla jsem pocit, že jsem pásový prefabrikát. Navíc se stejně doma léčím sama neb p. doktorka věří jen učebnicovým příznakům nemocí, ne reálným. Nicméně nechci zabředat do detailů, beru jí hvězdy. Ještě jednou zkusím návštěvu u ní, až bude důvod, i se všemi pocity a když se mi tam nebude líbit, jdu jinam. Z mého pojištění jí jde měsíčně nemalý desátek, má luxusní ordinaci. Otázka je, jestli pro sebe nebo pro nás.

Super! Fakt moc dobrý přístup! Sestra milionová! Doktorka opravdu léčí a zjišťuje příčinu té nemoci... Opravdu velmi dobrý!

Paní doktorka je profesionálka.Dokázala mi pomoci pokaždé když jsem ji navštívil.Vždy věděla bez otálení co a jak.Neměnil bych.A sestřička je také profík ;-)

Paní doktorka vždy milá, usměvavá, ochotná a výborná odbornice. Sestřička většinou milá a též ochotná i při velkém náporu pacientů, což je obdivuhodné.

Jsem velmi spokojená s jedáním paní doktorky s pacienty a velmi dobrým přístupem sestřičky nikdy jsem se nesetkala s špatným jedáním a to už tam chodím od roku 1971

Souhlasím s hodnocením ostatních pacientů. Neustále vyvěšený telefon je ovšem hrozná věc.

Vynikající,starostlivá a kvalifikovaná doktorka jen bohužel pan doktor Tomášek co jí občas zaskakuje jí to dost kazí

Ochotná s skvělá lékařka. Jsem max. spokojen

Jednoduše skvělá, profesionální ale také lidská. A sestřička Ivetka jakbysmet.