Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Paní doktorka i sestřička je skvělá. Já mám opravdu extrémní strach ze zubařů ale se sestřičkou jsou opravdu správní lidi na správném místě.

Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Jiný

Paní doktorka je skvělá. I dětem dokáže vysvětlit co bude se zoubkem provádět. nejsou vystresovaní a dokonce se k zubaři těší.
Víc takových stomatologů

super! Návštěva zubaře již není noční můrou. Milá sympatická lékařka, nová sestřička je taky skvělá. Výborný tým.

Pro nepřítomnost mé paní doktorky jsem byl přeobjednán k paní doktorce Pařízkové.
Ocitl jsem se v jiném světě. Paní doktorka Pařízková je milá, ohleduplná a vše před každým zákrokem vysvětlí. Prostě úžasná paní doktorka.

Nejlepší zubařka co znám!!milá,komunikující při zákroku..prostě super..díky ní už nemám strach ze zubařů..skvěle se s ní povídá..:-)

Paní doktorka je člověk na svém místě. Od té doby, co jsem u ní, se už nebojím na preventivní prohlídky a i když mi náhodou něco dělá, tak vždycky odcházím s úsměvem. Je prostě moc fajn :-)

Profesionálka na svém místě s velmi příjemným a vstřícným jednáním, a používá moderní metody ošetření a vyšetření.

Výborná zubařka,jen tak dál....

dobrý přístup, dobrá práce.

Pani doktorku navštěvuji a je moc milá s přístupem k pacientovi,který vždy uklidní.
Komunikuje s pacientem,který na tuto komunikaci při prohlídce a ošetření přímo čeká a to mu pomáhá zvládat stres a bolest. Vlastně touto komunikací, kdy se pacient uklidní,může lékař stomatolog lépe ošetřit.

Jsem moc spokojená s paní doktorkou a mohu vřele doporučit všem ostatním.