Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Aloisina výšina 641, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neochota prohlédnout pacienta, když má problémy. Neposlat ho na vyšetření a jen bez prohlídky psát prášky. Vím, že je tetě přes 80 let, ale pořád je její pacientkou a měla by mít pořádnou péči. Sestra s doktorkou projevují jen aroganci.

K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Foukalová je velmi pečlivá lékařka,nikdy u mne nic nezanedbala je velmi milá,přestože již nebydlím na Kunratické,kartu mám stále u paní doktorky a dojíždím,pokud mi něco je,touto cestou,zároveň moc děkuji a samozřejmě i naše sestřička je milá a velice hodná,děkuji Vám.

A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pani doktorka je pečlivá odbornice, dá se říci, že mi zachránila život, když jsem měla problémy se srdcem. Moc jí za to děkuji i
sestřičce. Obě jsou velmi milé.


J
Ověřený profil

Paní doktorce Foukalové vděčím za život. Vzhledem k jejímu rychlému rozhodnutí, i přes prvotní banální problém, nechala udělat okamžitě důležitá vyšetření. Do její ordinace chodím bez obav nejen protože je odborník na svém místě, ale i její přístup k pacientům je úžasný. Stejný přístup má i její šikovná sestřička.


Z
Ověřený profil

Po odborné stránce člověk na svém místě. Moje poděkování Vám paní doktorko i sestřičce za
velmi kladný přístup k pacientům. Děkuji.


N
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen,sdílím názor ,že jsme rádi že ji tu máme.
Milý,ochotný a vždy spolehlivý odborník.


K
Ověřený profil

Paní dokrorka je moc příjemná, vstřícná a milá paní. Člověk k ní chodí vysloveně rád. Já i moje rodina si ji nemůžeme vynachválit. Vždy dobře pomohla, vyléčila a když byla potřeba poslala i na odborná vyšetření. Což každý doktor nedělá.


I
Ověřený profil

Velmi velká Spokojenost


B
Ověřený profil

Když paní doktorka nově nastoupila na náš obvod, říkali jsme si: Je lepší než ta předchozí - ale každé "nové koště dobře mete". Je to už několik let a paní doktorka je opravdu dobrá. Také zavedla individuelní návštěvní hodiny, což jinde snad na obvodech ani nemají. Tímto se odstranil střet s pacienty, kteří jsou infekční /např. chřipka/. Doufejme, že se jí u nás na sídlišti líbí a neodejde jinam.


Paní Dr. Foukalovou mohu jen doporučit. Je milá a zajímá se vždy o jádro problému. Mnohokrát mi již pomohla včasnou diagnozou, např. mononukleoza.

Prostě super!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu