Kateřina Foukalová, praktický lékař Liberec

Aloisina výšina 641, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Foukalová je velmi pečlivá lékařka,nikdy u mne nic nezanedbala je velmi milá,přestože již nebydlím na Kunratické,kartu mám stále u paní doktorky a dojíždím,pokud mi něco je,touto cestou,zároveň moc děkuji a samozřejmě i naše sestřička je milá a velice hodná,děkuji Vám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pani doktorka je pečlivá odbornice, dá se říci, že mi zachránila život, když jsem měla problémy se srdcem. Moc jí za to děkuji i
sestřičce. Obě jsou velmi milé.

Paní doktorce Foukalové vděčím za život. Vzhledem k jejímu rychlému rozhodnutí, i přes prvotní banální problém, nechala udělat okamžitě důležitá vyšetření. Do její ordinace chodím bez obav nejen protože je odborník na svém místě, ale i její přístup k pacientům je úžasný. Stejný přístup má i její šikovná sestřička.

Po odborné stránce člověk na svém místě. Moje poděkování Vám paní doktorko i sestřičce za
velmi kladný přístup k pacientům. Děkuji.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen,sdílím názor ,že jsme rádi že ji tu máme.
Milý,ochotný a vždy spolehlivý odborník.

Paní dokrorka je moc příjemná, vstřícná a milá paní. Člověk k ní chodí vysloveně rád. Já i moje rodina si ji nemůžeme vynachválit. Vždy dobře pomohla, vyléčila a když byla potřeba poslala i na odborná vyšetření. Což každý doktor nedělá.

Velmi velká Spokojenost

Když paní doktorka nově nastoupila na náš obvod, říkali jsme si: Je lepší než ta předchozí - ale každé "nové koště dobře mete". Je to už několik let a paní doktorka je opravdu dobrá. Také zavedla individuelní návštěvní hodiny, což jinde snad na obvodech ani nemají. Tímto se odstranil střet s pacienty, kteří jsou infekční /např. chřipka/. Doufejme, že se jí u nás na sídlišti líbí a neodejde jinam.

Paní Dr. Foukalovou mohu jen doporučit. Je milá a zajímá se vždy o jádro problému. Mnohokrát mi již pomohla včasnou diagnozou, např. mononukleoza.

Prostě super!!!

Mladá snaživá začínající lékařka. Vřele doporučuji.