MEDICA Sever
Na Okruhu 884/7, Liberec

Paní doktorka Kateřina Bradnová je vynikajícím praktickým lékařem; její profesionální pečlivý přístup, vstřícnost a ochota pomoci při každém vyšetření je naprostou samozřejmostí. Nikdy nepodceňuje žádné i sebemenší informace a v případě nutnosti mě ihned odesílá na odborná vyšetření či hospitalizaci, jako tomu bylo např. při mé exacerbaci CHOPN. S manželem jsme oba jejími vdečnými pacienty a rádi bychom byli i nadále v jejím novém působišti.

Opravdu velice příjemná a milá paní doktorka. Jsem velice rád že je mou ošetřující doktorkou.
Paní doktorka mi pravděpodobně zachránila život. Tím nechci snižovat kvalitu ostatních doktorů. Vyšetřovali mi krev min. 4x ročně s výsledkem je to v normě. Až doktorka Bradnová mě nechala raději vyšetřit na kardiu. Za 10dní jsem měl už dva bajpasy. Doktor ve FNHK řekl že jsem přišel ne za pět min. 12°°, ale ve 12°°hod.
Také díky její sestřičce která je na tom s ochotou úplně stejně.

Paní doktorka je profesionálka každým coulem. je hodná, ochotná a ke svým pacientům vstřícná. Její sestřička je strašně milá a ochotná pomoci v každé situaci. Jsem ráda, že navštěvuji tuto ordinaci a celá má rodina také.

Ochotná, v práci poctivá a důsledná, díky její včasné diagnostice jsem předešla kompilkacím při plicní embolii, nyní k ní chce přejít i moje dcera, trochu si sice v čekárně počkáte, ale pak to doceníte

Výborná, ochotná nad rámec svých povinností. Přešla jsem k ní od jiné doktorky a byl to ten nejlepší počin.

Paní doktorka je takové naše sluníčko,jelikož je moc hodná,usměvavá,ochotná a obětavá.Umí pacientům naslouchat a poradit i třeba jen tak že se ji člověk jen tak vypovídá i když se to ani netýka diagnozy pacienta.Chodíme k pani doktorce pomalu celá rodina a za žádnou cenu bych lékaře neměnila. .... :) ,tímto bych ji chtěla strašně moc poděkovat za její vynikající péči o své pacienty ... :)