přijímá nové pacienty

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 200 Kč

Konzultace online • 1 200 Kč

Krizová intervence • 1 200 Kč

Revoluční 8, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapie - Soukromá ordinace

jmenuji se Katarina Chaloupecká. Poskytuji individuální dlouhodobou i krátkodobou psychoterapii pro děti a dospělé.
...

Ukončené školy

• Skupinový výcvik Institut aplikované psychoanalýzy (IAPSA) 2022 - 2026
  • Individuální výcvik v psychoterapii traumatu - Mgr. Markéta Řeřichová, 2018 – 2022
  • Univerzita Karlova - Sociální a charitativní práce, Magistr (Mgr.), 2023 - 2025

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Dům seniorů Michle s.r.o.– Odlehčovací služba, Roztylské náměstí 2772/44, Praha 4
  • Univerzita Karlova - Peer konzultant

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: Psychoterapie - Soukromá ordinace Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Chaloupecké chodím rok, za tu dobu pozoruju změnu, jsem jistější v práci i v osobním životě. Nevybuchuju už tak často jako dřív. Vidím teď věci s větším odstupem, všechno se propojuje a dává větší smysl. Děkuju za vše! Přeju hodně úspěchu!

Bc. Katarina Chaloupecká

Dobrý den, G., děkuji za Vaše hodnocení. Jsem ráda, že Vám naše sezení dávají větší nadhled. Přeji Vám spokojenost v práci i v osobním životě. Káťa Ch.

Umístění: Psychoterapie - Soukromá ordinace Krizová intervence

Jsem vrcholový manažer v korporátu, neustálý tlak na výkon, projekty které hrnu před sebou a často bezvýchodná komunikace s kolegy mě deptají. Někdy jsem už v pondělí totálně vyčerpaný a nechci s nikým mluvit. S energií jsem často na nule a uvažuji jestli to má všechno vůbec smysl. Na doporučení jsem kontaktoval paní Chaloupeckou. Musím říct, že sezení mě pomáhají zvládat ten neustálý pocit tlaku. Po každém sezení se dokážu podívat na situace s větším odstupem a to mně umožňuje najít rovnováhu. S terapií budu dál pokračovat. Doporučuji.

Dobrý den, J.,
jsem ráda, že naše společná práce přináší úspěchy. Děkuji za Vaše milé hodnocení a přeji Vám hodně spokojených dní. Káťa Ch.

K paní Chaloupecké chodím již delší dobu, doporučila mi ji kamarádka, která se už na mě nemohla dívat. Po 20 minutách, jsem zjistila, že je mi to příjemné, způsob na co a jakým způsobem se mě ptá (samozřejmě, každý je jiný, ale mě to prostě sedne...). Vysvětlila mi, že se nemusím trápit, že toho zvládám dost, že nemusím umět všechno (od toho jsou tu další specialisti to je fakt), že si mohu říct o pomoc, když ji potřebuji... začala jsem k sobě přistupovat jinak a vše se najednou začalo lepšit. Pomohlo mí její porozumění, nenucená konverzace, empatie... Ne, problém nezmizí, když ho ignoruji jen roste z povzdálí... pomůže ho nalézt, pochopit a tím pochopit vlastně i sebe samu. Za mě vynikající průvodce na cestě za úctou k sobě samé, opravdu naslouchá, a ukazuje možné směry kudy se lze. Po setkání s ní cítím víru v mé schopnosti a možnosti jak jinak lze řešit problémové situace. Káťo děkuji Vám z celého srdce a těším se na naši další procházku po mém nitru.

Bc. Katarina Chaloupecká

Milá M., děkuji za krásná slova. Vidět jak klient roste je vždy skvělé. Přeji Vám hodně spokojených dní.
Káťa Ch.

U paní Chaloupecké jsem našel porozumění, umí naslouchat. Po každém sezení jsem se cítil lépe a lépe. Z jejích slov jsem měl vždy pocit pomoci. Pokud budu v budoucnu potřebovat opět terapeutické sezení, určitě půjdu k paní Chaloupecké. Musím jí takto poděkovat a přeji jí hodně úspěchů v této důležité práci.

Bc. Katarina Chaloupecká

Dobrý den Z., velice mě potěšil Váš komentář. Přeji Vám hodně úspěchů a spoustu pohodových dní. Káťa Ch.

Л

Я українка, мала великий стрес і моральну виснаженість коли прийшла до Катаріни. Я маю усиновлену дитину і кожен день мала тільки нервозу і стрес. Працювала з Катаріною пів року і результат мені сподобався. Найголовніше - я стала посміхатися, і почуватися впевненою в собі. Я навчилася домовлятися з дитиною і Катаріна навчила мене кожен новий день починати спочатку. Катаріна показала шлях вперед і витягла мене з депресії. Інтенсивне лікування і праця з терапевтом Катаріною повернули мене до нормального позивного життя. Я дуже вдячна Katarini Chaloupecka за допомогу. Було приємно спілкуватися і працювати з Вами. Рекомендую Katarinu Chaloupecka як хорошого терапевта і дуже приємну людину. Бажаю Катаріні нових вершин і щасливого життя!

Bc. Katarina Chaloupecká

Леся, дуже дякую за гарні слова. Бажаю вам обом щасливого життя. Катя Ch.

Chodím na terapii už půl roku a díky tomu jsem pochopila že se dá zvládnout cokoliv tedy i překonat strach a dostat zpět sebevědomí a být zase ve větší pohodě. Doporučuji.

Bc. Katarina Chaloupecká

Milá T., děkuji za Vaše slova. Vždy jsem ráda součástí procesu, kdy klient roste a rozkvétá. Přeji hodně spokojených dní. Káťa Ch.

Díky pani Chaloupecké můžu opět normálně žít. Ona mi ukázala, ze není žádná situace, která by se nedala probrat a vyřešit. Velmi za to děkuji.

Bc. Katarina Chaloupecká

Moc děkuji za hezké hodnocení H. Jsem ráda, že naše sezení byla pro Vás přínosná. Přeji spokojenost v práci i v osobním životě. Káťa Ch.

K paní Chaloupecké chodím už několik měsíců. Před první návštěvou jsem měla velké obavy, jak bude schůzka probíhat. Lidský přístup terapeutky mě ale uklidnil a získala jsem větší odvahu mluvit o svých problémech. Je velice sympatická, milá a umí věci správně pojmenovat. Dnes jsem moc ráda, že jsem se rozhodla začít vše řešit a pomalu si dávám život do pořádku. Za to jí patří můj vřelý dík. Líbí se mi také prostředí, kde se vždy cítím příjemně a bezpečně. Paní terapeutku určitě doporučuji.

Bc. Katarina Chaloupecká

Díky M., za milá slova. Těší mě vidět Vaše pokroky a provázet Vás tímto procesem. Káťa Ch.