Praktický zubní lékař
Velkomoravská 841, Hodonín

Pan doktor je vynikající odborník i člověk, takže jen díky jeho přístupu a laskavosti jsem přestala mít panickou hrůzu z ošetření. Doporučuji ho všem, bez rozdílu věku

Mohu jen souhlasit,že pan doktor Vája je nejlepší zubař,jakého znám!!!Měla jsem vždy panický strach ze zubařů:)), ale díky němu už nemám a chodím k němu i s celou mojí rodinou včetně mých rodičů pravidelně a pokaždé jsem vždy moc spokojená!!!!Taky jeho pomocnice zubní laborantky(sestry) jsou perfektní!!!Můžu jen doporučit!!!

opravdu perfektní zubař, díky němu chodím na prohlídky pravidelně, super se sním mluví, takže si člověk ani nepřipadá jako u zubaře, vřele doporučuji

Díky tomuto lékaři jsem asi po 8 letech se odvážil navštívit(na doporučení známých)zubní ordinaci,i když mám ze zubařů panickou hrůzu.Díky jeho trpělivosti,preciznosti a ochotě mám zuby po generání opravě a už několik let jen chodím na pravidelné prohlídky,což nasvědčuje o kvalitně provedené práci.Navštěvujeme jej celá rodina.Je to člověk na svém místě.
Také bych se chtěl zmínit o zubních laborantkách,které u něj pracují,dost si ode mě ,,vytrpěly".Chtěl velmi poděkovat za trpělivost,kterou se mnou měli.
Mám rozštěp rtu,takže jsem si zubařů od Brna po Hodonín užil od mala až dost,ale takový přístup jsem nezažil.

Díky,díky.

p. doktor Vája ( říkám mu důvěrně KájaVája ) je nejlepší zubní odborník a nejen na Jižní Moravě. Jsem znám svým strachem ze zubaře a také sem u něj nebyl asi 30 let. Pak mi byl p. doktor Vája doporučen a již 10 let jsem jeho pacientem. I když opět jen sporadicky ale k nikomu jinému bych nešel. Před 5-ti lety mi udělal větší zákrok a dodnes na něj s vděčností vzpomínám při každém jídle. Jenom více takových odborníků. A také ma skvělou sestřičku Martu. Přeji jim hodně zdaru a co nejméně takových pacientů jak jsem já.

Rozhodně člověk, který dělá svou práci zcela profesionálně! Rovněž oceňuji perfektní přístup a jednání! Nelze než doporučit!

nej clovek

Velice ochotný a vstřícný. Precizní práce.
Mimo jiná pozitiva skvělý výběr sestřiček.
Mohu jen doporučit.

Takových lékařu je velmi málo je to příjemný a ohleduplný odbornik.

Výborný stomatolog - odborník, ohleduplný, laskavý, ke kterému se nebojí chodit ani malé děti. Jen aby nám brzo neodešel do důchodu!!!!