Privátní ordinace pro alergologii, klinickou imunologii a vnitřní lékařství
Vnitřní 452/17, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Na pana doktora lze pět pouze chvála. Čekací doba minimální, dokonalý přístup k pacientovy. Vždycky Vám vysvětlí, co vaše nemoc znamená a obnáší, něco o prevenci, jaké léky jsou vhodné a proč, čemu se vyvarovat...

Pan doktor Mayer je velmi dobrý odborník, objednává na čas, takže čekací doby jsou malé, docházím
k němu na ošetření řadu let, vždy byl příjemný a hlavně mi pomohl. Mohu ho doporučit.Pomohl mi nejen jako alergolog,ale i jako internista

Vynikající lékař se skvělým přístupem k pacientům. Velmi příjemný a empatický. Stejně tak sestřička je velmi milá a ochotná. Příjemné prostředí jak ordinace, tak i čekárny. Pokud člověk přijde včas na objednanou hodinu, tak nijak zvlášť dlouho nečeká. Chodím k panu doktorovi už více jak 10 let a s alergií nemám problém.

Pan doktor Mayer je vynikající lékař. Je empatický a hledí na organismus jako na celek! Vždy mi dá praktické rady a proti zdrav. problémům bojuje společně semnou. I když je někdy unavený a nebo by se mohlo zdát, že se opakuje, tak si myslím, že ví proč! Lidem se musí vše stějně říci několikrát nebo by to popletli...a unavený..kdo z nás by někdy nebyl...?!
Doporučuji tohoto lékaře jako vynikajícího imunologa, internistu a alergologa! Jeho znalosti a dlouholeté zkušenosti jsou u něho prioritou! :-)
Také ordinace je příjemná a klidná (ps: nenechte se zmást starším vybavením) !

...taky jsem navštívila pana doktora na doporočení mého přítele,ale při zjištění alergické reakce mi ani neřekl,na co mám vlastně alergii,prý je to jen povrchová infekce,objedná vakcínu a vše bude o.k.Tak mi objednal prášky,druhé mi napsal k tomu a pro třetí mě poslal specielně do jedné lékárny na Hybešové ul.Nestačila sem se divit,když jsem přišla z mým kožním problémem a příb.letáky od léků do lékárky......ona vakcína byly volně prodejné léky a ty druhé.-...byly zbytečné...naštěstí ty třetí jsem si ani nešla koupit....co dodat

K tomuto lékaři jsem šla na doporučení manžela a musím říct, že mám pocit, že se mě takto chtěl rychle zbavit :-). Přešla jsem od výborné doktorky a biju se do hlavy. Pan doktor je první lékař, který mi "léčí" astma kapkami do nosu! Ventolín jsem si vyhádala, ale po jeho roční "léčbě" se mi astma rapidně zhoršilo, ekzém a senná rýma se nezlepšily ani o píď. Rozhodně nedoporučuju!

Pan doktor je můj třetí alergolog. Při mé první návštěvě jsem čekala téměř dvě hodiny, každý pacient byl u pana doktora 30 minut ne-li více. Když na mě došla řada pochopila jsem proč. Pan doktor rád povídá a většinou se to netýká dané problematiky. Ano, pan doktor je příjemný, ale to asi jediné pozitivum, které mohu napsat. Jelikož to nebyl můj první alergolog, (věděla jsem jakou mám alergii a na co). Správný alergolog má určit diagnózu a určit léčbu. Pan doktor nesplnil ani jedno. A já nemám čas čekat na to, než pan doktor bude na správné cestě mi pomoci. Zajímalo by mě zda pan doktor navštěvuje školení, která jsou v této oblasti velmi důležitá, řekla bych až nutná. Vybaveni ordinace není lichotivé, zastavilo se někdy před 20 lety.
P.s Pokud se k panovi doktorovi chystáte budete rádi, že pro vás sestra bude mít volný třeba už třetí den. Což vysvětluje kvalitu jeho léčby.

Pana doktora rozhodně nedoporučuji. Opustila jsem ho už před několika lety, když u mne nerozpoznal astma a neustále mi předepisoval antibiotika. Kašlala jsem půl roku tak, že jsem už nemohla ani souvisle mluvit. Pomohla mi až praktická doktorka, která mne poslala na plicní. Tak byli překvapeni, že chodím léta na alergologii a nevím, co je to spirometrie. Pan doktor ho totiž neměl (možná už se polepšil) a tak nemohl mé astma rozpoznat. Až budete hledat alergologa, tak sem rozhodně nechoďte!!!!

Pan doktor je velice vzdělaný a chytrý. Bohužel hrozně upovídaný, používání léku ve spreji předvádí skoro jak malou hereckou etudu, ale mám ho ráda. Svému oboru rozumí velice dobře.

Vše již bylo napsáno...Dlouhé čekání i když je pacient objednán, mnohdy je pan MUDr. Mayer trošku mimo, ale jsem přesvědčený, že neublíží. Jen nezapomene předepsat lék a poslat pacienta do lékárny na roh Hrnčířské a Štefanikové (že by tam měl podíl?). A také nezapomene připomenout, že sestřička vybírá 30,- poplatek i při odběru krve. Závěrem? Jsou i horší lékaři...