Praktický lékař pro dospělé
Havířská 51b/1821, Karviná

Snaha se mu nedá upřít, příjemné vystupování také ne, ale co se odborných schopností týče nejsem zdaleka spokojen. Pakliže máte každoročně vracející se chorobu, specifikujete ji a doktor ji přesto nechá dojít do stádia, kdy máte značné komplikace aby až napotřetí určil diagnózu správně, není něco v pořádku. Za mne co se diagnostiky a moderních postupů týče slabý.

Dobrý,citlivý doktor.Je ho škoda bo mu to vše kazí sestra.Důchodkýně kolem osmdesáti let,která je úplně organizačně i odborně mimo.

O tomto lékaři si myslím že je jedním z mála lékařů,kterému se svěřuji se svými zdravotními problémy s opravdovou důvěrou , že se mi bude snažit pomoci.
Sestříčka je žena na svém místě,energická ale chapavá a co jsem ochotná ji říct nebo neříct je přece jenom moje věc.Oba jsou lidé na svých místech.Přejme si ,aby takových bylo v našem zdravotnictví co nejvíce.

Dobrej lékař a ještě lepší soused!

Pan doktor je výborný lékař po všech stránkách, nemám žádné mínusy, které bych mu dala, ale k paní sestřičce jich mám spoustu! Myslím si že by si k sobě do sesterny měla zvát pacienty po jednom. Z hlediska etiky a také psychiky pacienta. Každý jdeme přeci jenom k lékaři s jiným problémem. Kdybych chtěla aby všichni o mé nemoci či strasti věděli tak už to vytroubím přímo při příchodu v čekárně před všemi!!! Tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Paní sestřička je sice ještě vitální paní, ale co si budeme namlouvat v takových lidských věcech je zcela mimo. Řekněme si upřímně kde ještě takhle vedou ordinaci?! PANE DOKTORE OPRAVDU BY TO CHTĚLO V TOMHLE ZMĚNU A VELIKOU.

Je to nejlepší doktor jakého znám.Jsem u něho už 20.let a neměnila bych.

Super lékař s lidským přístupem k pacientům.

Je to frajer.

Pan doktor velmi příjemný, lidský člověk. Léčí nejen klasické lidské nemoci, ale je i velký psycholog. V této těžké době, která nás staré potkala, člověka podrží i po psychické stránce. Vždycky vás přivítá s úsměvem, i když vím, že ve svém životě má také lidské problémy, problémy v rodině. Se sestřičkou tvoří velmi dobrý tým. Možná bych vytknul jen jediné, sestřička by měla změnit styl způsobu přípravy pacientů k panu doktorovi. Absolutně mi nevyhovuje, když zavolá do sesterny 6 pacientů, pak se jich vyptává, proč přišli a co jim chybí, a potom se tam člověk kroutí, stojí i 3/4 hodiny, než se dostane na řadu k lékaři.Tím je veškerá diskrétnost pacienta nulová, pacienti jí, v mnoha případech, stejně nemluví pravdu. Určitě to není záměrné, ale možná pofesní deformace, za ty roky, které slouží v ordinaci. Sestřička je tak dominantní, že nemá nikdo odvahu jí toto říct.
Já bych jí to taky nebyl schopen říct, protože kdo ví, jak bych dopadnul při příští návštěvě lékaře. Ale jinak je super, rozumí své práci.
Závěrem ...... velmi dobře hodnotím tuto ordinaci, věřím, že vylepší organizaci práce a bude to non+ultra.

Velmi ochotný lékař, spolehlivý, snaživý. Ochoten se o pacienty postarat ve všech ohledech. Citlivý přístup. Bez zbytečné ho zlehčování problémů svých pacientů. Skromný, bez nabubřelosti jak to u některých lékařů bývá.