Zubní pohotovost - Nemocnice Kladno
Vančurova 1548, Kladno

Umístění: Zubní pohotovost - Nemocnice Kladno Jiný

K panu doktorovi jsem chodil asi 4 roky. Protože se mi pod jeho plombami dělaly kazy změnil jsem zubaře. Mimo špatně provedené zaplombování mi odhalili i špatně vyčištěné kanálky a tedy zánět pod umrtveným zubem. Vše bylo potřeba postupně předělat. Pan doktor dělá rychle, nečeká se dlouho na termín a má i příznivé ceny. Pokud ale každou plombu zaplatím a odsedím si na křesle 2x, nemá to smysl. I mě za probroušené krčky podezříval z kouření trávy. Nyní platím za zubařské výkony víc než dřív, ale podstoupím a zaplatím to 1x a je to konečně udělané dobře.

Chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s panem MUDr. Válkem. Dnes jsem u něj byla ošetřena s extrakcí zubu. Začalo to tím, že mi řekl že mám zkažené zuby, a nedodržuji ústní hygienu. Chodím ale pravidelně ke své zubařce a o zuby se pečlivě starám. Poté mi pan doktor Válek řekl, cituji: ,,Nejvíc ty krčky trpí trávou!" A tak jsem se zeptala co tím chtěl říct? Jestli si myslí že ,,hulím" trávu! A on že ano...!!! Tohle se mi ještě nikdy nikde nestlo. Celá extrakce pak proběhla v pořádku a bez bolesti. Toto chování pana MUDr. Válka mi ale neřijde normální, pan Válek na mě působí arogantně a urazil a ponížil mě.

Už nikdy více. U pana doktora jsem byla na pohotovsti s bolestí zubu, během chvíle určil nemocný zub, který vyvrtal a chtěl ho dokonce vytrhnout. Protože bolest nepřestávala, šla jsem k ošetřujícímu lékaři, který zjistil, že byl vyvrtán zdravý zub.

Pan MUDr. Josef Válek je PAN ZUBAŘ !!! Já osobně u pana doktora byl už dvakrát na pohotovostním vyšetření, jednalo se o trhání tzv. "zubů moudrosti" a vždy byl velice příjemný a hlavně velice profesionální... s praxí co pan doktor Josef Válek má se tomu ani nelze divit ! Jednoznačně doporučuji !!!!!!! Při ani po zákroku mě nic nebolelo a byl jsem naprosto spokojený. Pane Válku máte mé velké DÍKY.

Absolutně tohoto lékaře nedoporučuji! Po prvním píchnutí anestezie jsem panu doktorovi hlásila, že i nadále bolest cítím. Dal mi druhou injekci a dál se mnou nebavil...arogance nezná meze. Celý zákrok (trhání zubu) jsem prodělala bez umrtvení. Umrtvení se dostavilo až po cestě domů z ordinace.... Prosté lidské chování pan doktor viděl asi jen z vlaku..

W

K panu MUDr. Válkovi jsem byla doporučena a mohu potvrdit názory těch, kteří byli spokojeni. Jak pak doktor, tak sestřička se chovali velmi mile, ale co je nejdůležitější maximálně profesionálně. Blombování i vytržení zubu mi připadalo jako "procházka růžovou zahradou". Rozhodně jsem se ještě nesetkala s lepším přístupem k pacientovi. Pan doktor mi přesně vysvětlil postup domácího ošetřování a poradil ve všech otázkách.Děkuji

Nedoporučuju! Nejhorší zubař jakého znám! Je mu jedno že vás před trháním zubu pořádně neumrtví a navíc je velmi velmi nepříjemný, baví se s vámi jako s odpadem, zvyšuje na vás hlas a nebo vás objedná a když přijdete, tak se na vás ani pořádně nepodívá a řekne vám, ať přijdete zase za 14 dní! U mě skončil!

Pan primář Válek je dle mého machr ve svém oboru.Nějak nechápu ty negativní názory ohledně chování.Byla jsem ošetřena dvakrát a lékař i sestra byli velmi milí.Viděli můj strach a jejich přístup na 1*.Po prvním akutním ošetření,kdy mi vyndaval šestku,která se rozštípla jsem se mu svěřila do péče na plánované vyndání kořenů od stoličky.Nelituji,naopak a mohu jen doporučit.

Dobrý večer,
jen bych chtěla tímto poděkovat panu doktoru za ošetření dcery...velmi ochotný a dobrý zubař, velmi ráda doporučuji..

Pana doktora Válka mohu jen doporučit. Přešla jsem k němu na doporučení a jsem maximálně spokojená. Díky němu už nemám takový strach ze zubařů- je to bezbolestné. Je to profík, který rozumí své práci, pracoval i několik let v Austrálii. A není na peníze. Bude vám doporučovat jen např. amalgám, protože ví, že ten má nejlepší vlastnosti a vydrží. Přitom , kdyby nabízel tu bílou plombu, tak si mnohem víc vydělá a má záruku, že se ten zub může časem díky ní podělat a zase vám ho bude muset spravovat a zase si na něm finančně přilepší. Ale on ne, řekne vám, že bílá plomba je shit. Takhle mi moje zubarka cpala bílý plomby s tím, že jsou nejlepší a na jednom zubu, který se pořád kazil, si vydělala několik tisíc za další bílé plomby- pod kterýma vždycky ten zub hnil a nevydržely ty plomby ani půl roku! A to mi ani neřekla, že se ta bílá plomba musí časem měnit , přitom amalgán je napořád. To jsem se dozvěděla až právě na pohotovosti od MUDr. Válka- kdy jsem tam přijela s příšernýma bolestma- zub ale vypadal naprosto krásně, bíle, ale když tu plombu odvrtal, byl totálně shnilej. Prostě někteří zubaři jsou zaměřeny na finance a někteří na pacienty. Teď je ten zub díky ní na korunku, oddělanej- což budou další tisíce- ale už ne do její kapsy :-)Taky mě poslal na rentgen, kde se odhalil další kaz. Takže je i zodpovědný a teď mi dává celou pusu dohromady a vím, že až to dokončí , tak budu mít na dlouhou dobu pokoj :-)