Adresa

ČSTV, Plavecký stadion Podolí, o.s.
Podolská 74/43, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Pan doktor Hampl mě vyšetřil dopodrobna, věnoval se mi 45 minut. Dokázal okamžitě stanovit diagnózu, odblokoval základní bolesti, doporučil cvičení, předepsal odpovídající rehabilitaci. Byla jsem s jeho vyšetřením a přístupem velice spokojená. Navíc je velmi milý, zdvořilý a upřímný.

A
Ověřený profil

Po dokončení rehabilitace jsem se dostavila k MUDr.Hamplovi na kontrolu a když jsem mu popisovala svůj zdravotní stav(který se zhoršil), tak mi řekl, že to není pravda co mu říkám, že já to posuzuji subjektivně, ale on jako lékař to posuzuje objektivně a VIDÍ, že VYPADÁM DOBŘE a tudíž že nemůžu mít ty bolesti co mu popisuji. Když jsem argumentovala odborným nálezem z neurologie, kde je stanovena moje diagnoza jako vyhřezlá ploténka, tak mi sdělil, že nemůžu mít vyhřezlou ploténku, jelikož to bych ležela v posteli, v lepším případě chodila s holí. Lékařův názor na mě zapůsobil jako sci-fi, myslíte že existuje víc takových lékařů kteří jsou schopni posoudit Váš zdravotní stav podle toho JESTLI VYPADATE DOBRE nebo né, nebo je MUDr.Hampl vyjímka? Naše zdravotnictví by tak ušetřilo pravděpodobně dost peněz za odborná vyšetření třeba na CT.....

Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání