Zubní ordinace
Terezie Brzkové 16, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka byla velmi milá, ochotná a byla vidět snaha pomoci. Lepší zubařku jsem zatím neměla. Moc děkuji.

Umístění: Zubní ordinace

Lepší zubařku jsem zatím nepoznal. Předchozí zubařka mě klidně poslala se zánětem dásní domů a přijďte za půl roku. Paní doktorka Habanová hned začala s léčbou. A jak už tu někdo psal, když se něco nepovede, nejsme stroje, ale lidi! :) A ta pozitivní energie co vás naplní, když vejdete do ordinace, je k nezaplacení! :)

Umístění: Zubní ordinace

K paní doktorce chodim už dobrých 23 let, zachránila mi druhé zuby a nikdy jsem nebyla nespokojena. Jako bonus je paní doktorka vždy příjemná a hrozně hodná.

Naprosto souhlasím!!!! Při trhání zuby neumrtvuje, kořeny zůstávají a plomby vypadávají!!!! Nejhorší zubařka, co jsem kdy měla!!!!!

Nedoporučuji!!! Plomby vypadávají, po vytrhnutí nechává kořeny a při trhání zuby neumrtví!!! Ničí zuby, proto jsme přešli k jinému zubaři, s kterým jsme naprosto spokojeni!!!

Je to skvělá lékařka, chodím k ní již 4 roky a jsem ráda. To jste asi nezažili moji bývalou stomatoložku, která mi zničila co se dalo. Jen ten přístup paní doktorky Habánové k pacientovi je skvělý, vysvětlí, poradí. Tohle jsem nikdy nazažila. I sestřička jsou velice příjemné. Mě pomohla a manželovi také. U té původní byl na kontrole, přešli jsme k téhle a ta mu po kontrole naší bývalé zubařky našla tolik kazů, přitom chodí na pravidelné kontroly. Já bych neměnila a jedině doporučuji. Nejsem z Plzňě tak asi nevíte jací "odborníci jsou na malých městech. Pak by jste mohli srovnávat.

Ničí lidem zuby. Zbytečně vrtá, nekonzultuje s pacientem svůj postup a plomby, které dělá často vypadávaji.

Já jsem naopak s paní doktorkou moc spokojená, objeví každý malý "kazík" a okamžitě zpraví. Takže doporučuji!

S paní doktorkou se dobře povídá, je příjemná, ale ani plomba nebyla od ní odbře udělaná, překážela mi v ústech hodně dlouho a neustále jsem se kousala. Ani při další kontrole, přes mé upozornění, tomu nevěnovala pozornost, dokonce při zapisování stavu chrupu, jakožto nové pacientky, nepoznala, že již nemám zuby moudrosti a chtěla je zapisovat do karty jako neprořezané. Myslím, že je lepší jet přes půl Plzně k jinému odborníkovi, než hřešit na to, že to má člověk přímo u nosu.

Chodíme k ní snad celá rodina, nemohu říct nic špatného. Akorát to čekání je někdy neskutečně dlouhé. A že se občas něco nepovede,- je to také jenom člověk