Adresa

Zubní ordinace
Terezie Brzkové 16, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka byla velmi milá, ochotná a byla vidět snaha pomoci. Lepší zubařku jsem zatím neměla. Moc děkuji.

Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace

Lepší zubařku jsem zatím nepoznal. Předchozí zubařka mě klidně poslala se zánětem dásní domů a přijďte za půl roku. Paní doktorka Habanová hned začala s léčbou. A jak už tu někdo psal, když se něco nepovede, nejsme stroje, ale lidi! :) A ta pozitivní energie co vás naplní, když vejdete do ordinace, je k nezaplacení! :)

P
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace

K paní doktorce chodim už dobrých 23 let, zachránila mi druhé zuby a nikdy jsem nebyla nespokojena. Jako bonus je paní doktorka vždy příjemná a hrozně hodná.


P
Ověřený profil

Naprosto souhlasím!!!! Při trhání zuby neumrtvuje, kořeny zůstávají a plomby vypadávají!!!! Nejhorší zubařka, co jsem kdy měla!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nedoporučuji!!! Plomby vypadávají, po vytrhnutí nechává kořeny a při trhání zuby neumrtví!!! Ničí zuby, proto jsme přešli k jinému zubaři, s kterým jsme naprosto spokojeni!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Je to skvělá lékařka, chodím k ní již 4 roky a jsem ráda. To jste asi nezažili moji bývalou stomatoložku, která mi zničila co se dalo. Jen ten přístup paní doktorky Habánové k pacientovi je skvělý, vysvětlí, poradí. Tohle jsem nikdy nazažila. I sestřička jsou velice příjemné. Mě pomohla a manželovi také. U té původní byl na kontrole, přešli jsme k téhle a ta mu po kontrole naší bývalé zubařky našla tolik kazů, přitom chodí na pravidelné kontroly. Já bych neměnila a jedině doporučuji. Nejsem z Plzňě tak asi nevíte jací "odborníci jsou na malých městech. Pak by jste mohli srovnávat.


Ničí lidem zuby. Zbytečně vrtá, nekonzultuje s pacientem svůj postup a plomby, které dělá často vypadávaji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Já jsem naopak s paní doktorkou moc spokojená, objeví každý malý "kazík" a okamžitě zpraví. Takže doporučuji!


A

S paní doktorkou se dobře povídá, je příjemná, ale ani plomba nebyla od ní odbře udělaná, překážela mi v ústech hodně dlouho a neustále jsem se kousala. Ani při další kontrole, přes mé upozornění, tomu nevěnovala pozornost, dokonce při zapisování stavu chrupu, jakožto nové pacientky, nepoznala, že již nemám zuby moudrosti a chtěla je zapisovat do karty jako neprořezané. Myslím, že je lepší jet přes půl Plzně k jinému odborníkovi, než hřešit na to, že to má člověk přímo u nosu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřený profil

Chodíme k ní snad celá rodina, nemohu říct nic špatného. Akorát to čekání je někdy neskutečně dlouhé. A že se občas něco nepovede,- je to také jenom člověk


Došlo k chybě, zkuste to znovu