Praktické zubní lékařství
Anglická 2253, Kladno

Pani doktorka je velmi mila,ochotna,uznala,vstricna a svou praci dela absolutne svedomite a peclive a citlive !!!! Chodime k ni s manzelem uz mnoho let a mame jedine prani,aby svou praci delala jeste dlouho - prejeme ji hodne zdravi a sil do teto prace casto s nevdecnymi pacienty. Take jeji sestricka je nejmilejsi stvoreni ve zdravotnictvi !!!!Pani doktorko - i Barunko - za vasi dlouholetou peci vam obema mooooc dekujeme !!!!!!

Chodila jsem k ní pravidelně několik let co měsíc kvůli špatnému stavu chrupu, stále jenom plombování a neustálé vypadávání plomb. Šla jsem za zubní dentistkou a té stávaly vlasy hrůzou, prý jestli jsem někdy byla vůbec u zubaře. Hrozně dlouho neléčený zánět dásní, který vše způsoboval. Nikdy víc

Velice prijemna ,ochotna.Chodim k pani doktroci jiz 30let

Pro nás malé pacienty je paní doktorka nejlepší a nejhodnější zubařka kterou znám. Umí vás uklidnit a dodat sebevědomí, které potřebujete. Sestřička je také super a občas legrační. Nikdy nezapomene na malý dáreček za statečnost :-)

Věřím ji na 100 % a je velmi hodná ,přirozená a svojí práci odvádí na 100% jen ti co píšete zde negativně- chodte včas k zubaři a nebudete mít problém se zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vůbec nerozumím záporným hodnocením. Paní doktorka je velice pečlivá, svoji práci
odvádí dle mého názoru na 100%. Pacientovi věnuje maximální čas s přesným vysvětlením očekávaného zákroku. Je velice jemná a soucitná s pacientem, kterého má v křesle. Zásah je bez jakéhokoliv násilí. Bolest pro pacienta snižuje maximálně, jak je to technicky možné! Chování paní doktorky i její zdravotní sestry je příkladný. Pokud někoho zásah paní doktorky bolí, měj přijít na ošetření
dřív!!! Každý by si měl uvědomit, že je u zubaře a ne v kosmetickém salonu!!!
K.P.

Na pravidelné prohlídky jsem k ní chodila. Občas mi něco na zubu vrtla, ale to bylo tak maličké, že to ani umrtvení nepotřebovalo. V květnu jsem odjížděla na rok do Anglie, zašla jsem k ní na prohlídku - řekla mi, že mám vše v pořádku. Po dvou měsících pobytu v Anglii najednou v puse něco cítím a ono půlku stoličky. Prostě mi z ničeho nic vypadla půlka stoličky. Nemluvím o tom, jak jsem pak dva měsíce trpěla bolestí, než jsem odjela domů (byla již zaplacena letenka). Jela jsem někam do Prahy k zubaři (na doporučení známé). Ten mi udělal rentgen a vlasy mu stávaly hrůzou. Asi 8 mezizubních kazů v pokročilém stádiu (Plesnivá rentgen nikdy nepoužila ani na něj neposlala), stolička jak mi upadla - tak to trvá tak cca 3 roky (do stádia kde jsem to měla já), ale Plesnivá nic při kontole neviděla. Takže kvůli ní jsem platila asi 3500,- (pojištění jsem měla odhlášené a přihlášené v Anglii), takže platba jako cizinec. A po trvalém příjezdu z Anglie jsem se už u ní neukázala.
Chodil k ní i můj táta. Toho hrozně moc bolel zub, tak mu sestra po telefonu řekla, ať přijde asi půl hoďky před ordinační dobou, že už tam jsou a ošetří ho. Když přišel, byli tam už asi 4 lidi. Na tom, by nic nebylo špatného, ale oni šli před taťkou, který byl nakonec ošetřen asi po hodině jeho příchodu!!! Víckrát se tam už u ní taky neukázal

Tato lékařka je opravdu jedna z nejlepších ,velmi pečlivá .Já osobně mám z lékařů strach ale atmosféra a jednání v ordinacijak se sestřičkou(její dcerou),tak s paní doktorkou dodá velikého klidu.Chodím tam i se svými dětmi už 13 let a neměnila bych.Myslím ,že trhání zubů není nikdy příjemné,ale paní doktorka je velmi citlivá a dá se to vydržet.

Paní doktorka velmi příjemná,klidná,vše vysvětlí.Trhala mi dva zuby,naprosto bez problémů,vtání je poněkud citlivější.Jinak je super,sestřička také.

V 7.měsíci těhotenství mi rvala ( a to doslova) zub téměř bez umrtvení. Moje obavy o miminko bagatelizovala a díky jejímu přístupu, kdy se ke mně chovala až nepřátelsky, ve mně probudila nevídaný strach ze zubařů. K ní už nikdy víc!