V Holešovičkách 33, Praha 8, Praha

Biolampa • 100 Kč

Cvičení • Od 150 Kč

Fyzioterapie • Od 350 Kč +4 Více

Lymfodrenáž • Od 700 Kč

Pomáhám řešit inkontinentní problémy a problémy s otěhotněním

Powerjóga • 80 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

100 Kč

Od 150 Kč

Od 350 Kč

Od 700 Kč

80 Kč

Od 150 Kč

Fyzioterapie Praha 8

Jsem magistra fyzioterapie, magistra tělesné a pracovní výchovy zdravotně postižených, dětská zdravotní sestra. Od roku 2013 mám otevřenou soukromou a...

Léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví
  • urologie
Zobrazit více

Umístění: Fyzioterapie Praha 8 fyzioterapie

Naprosto skvely, profesionalni a zaroven lidsky pristup, vysvetleni problemu i dlouhodoba prace s celym telem k vyreseni "vsech" obtizi. Nejlepsi fyzioterapeutka, co jsem kdy poznala.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, osteofyty nezmenším, ale můžeme Vás naučit vhodné cvičení, při kterém se sníží tlak páteře na nervy. Je potřeba trénovat autotrakce, dekomprese...

Mgr. Jiřina Breznenová

před cca 5 dny jsem si všimla zvětšené levé klíční kosti. Oteklý konec klíční kosti, po zmačknutí bolestivý. Poslední dobou me dost bolelo za krkem (pravděpodobně moc hodin stravenych u šicího stroje:-), může to mít s tím spojitost? Nějaký namožený sval? Případně, jeli lepsí udržovat v teple nebo ledovat? Děkuji za odpoved

Dobrý den, plně souhlasím s kolegyní. Pokud byste chtěla, termín máme téměř ihned????. Krásný den

Mgr. Jiřina Breznenová