Jiří Zvolánek, zubař Plzeň

MUDr. Jiří Zvolánek

Zubař

Alej Svobody 55, Plzeň
Zubní ordinace Zdravotnické zařízení GERA

Umístění: Zubní ordinace Zdravotnické zařízení GERA funkční a estetické řešení rozsáhlé abraze, se kterou si několik odborníků nevědělo rady

U pana doktora jsem absolvovala postupně konzultaci, extrakci, výměnu výplně, ošetření kazu, který před tím nikdo i přes dlouhodobou a pravidelnou prevenci neviděl, v kontextu plánovaných řešení jsem podstoupila revizi kořenových kanálků v Praze u pana doktora Kudely. Jsem naprosto spokojená s komunikací celého personálu i pana doktora samotného, s postupy, analgetizací, provedením, prostředím...zatím se vším (3x klep). Mám pocit, že jsem se propracovala k mistrům svého řemesla. Moc děkuji a těším se na budoucnost bez citlivých zubů s oslnivým úsměvem:) Děkuji...

Umístění: Zubní ordinace Zdravotnické zařízení GERA estetická stomatologie

Naprosto spokojen s výkonem pana doktora Zvolánka. Kompletní estetický zákrok předních zubů – 6 faset. Skvělý odborník a domluva, vše vysvětlí, nafotí a ukáže. Dbá na to, aby zákrok co nejméně bolel a aby měl pacient komfort. Celkem jsem absolvoval 3 návštěvy – vyšetření, zákrok, kontrola, na které jsem se objednal po předchozí emailové komunikaci, kde jsem zaslal foto a sdělil mé představy o zákroku, během dne jsme se dohodli na termínu vyšetření a také jsem se rovnou objednal na zákrok, což doporučuji i budoucím pacientům. Příjemné prostředí, čekárna s recepcí, záchody a krásná ordinace. Parkovat se dá hned před klinikou na parkovišti u Alberta nebo u sídliště.

Vřele doporučuji pana doktora Zvolánka.

Umístění: Zubní ordinace Zdravotnické zařízení GERA

Skvělý odborník, pracuje přesně a pečlivě. Citlivý,vše vysvětlí a s pacientem se domlouvá, aby vše bylo k jeho spokojenosti. Jemný a opatrný, aby nic zbytečně nebolelo. Pan doktor je naprostá jednička ve svém oboru. Nabízí moderní bezbolestnou péči, komfort a hlavně KVALITU! :-)
PS: Fasety od pana doktora jsou hotové umělecké dílo! Za mě velká spokojenost! :-)

První návštěva dopadla výborně ,nádherná ordinace ,perfektní přístup ,kvalitní materiál ,vynikající zubaři .Ceník služeb je také dle mého názoru naprosto v pořádku .! Jsem hrdá že máme po neúspěšných návštěvách i schopné a příjemné zubaře .!Naprostá spokojenost opravdu není co vytknout ,vřele doporučuji ....!

beze slova mě přehodil ke kolegyni do jiné ordinace. Vyúčtování však bylo v režii Zvolánek. Lehce nesolidní

Po dosti strastiplných zkušenostech s různými školními a závodními zubaři jsem se ocitla u pana doktora Zvolánka a zkušenost to byla velmi pozitivní. Dal mi zuby dohromady a odnaučil mě bát se zubařského křesla. Jeho služby něco stojí, ale za ty vynaložené prostředky dostanete kvalitu.

To je příliš drahé. Nespoľahlivo. Jsem jít někam jinam, kde se mi o zuby starají také skvěle, podstatně levněji.

K panu doktorovi jsem přešla po tom, co mi má paní doktorka na preventivní prohlídce nenašla ani jeden kaz( i když jsem si stěžovala na bolesti zubů) a pan Zvolánek mi týden na to objevil kazy snad na všech zubech ( hlavně pod výplněmi od paní doktorky!!). To, že jsou někde delší čekající lhůty, vypovídá o kvalitě ošetření.Ten, kdo si stěžuje, že musí půl hodinky počkat, by určitě také nebyl nadšený, kdyby jeho ošetření pan doktor odflákl, jen aby vzal následujícího pacienta přesně na čas. Jsem naprosto spokojená s přístupem i s ošetřením u pana doktora.

Dlouhé objednací termíny,které často nedodrží,protože mu to nevyjde časově,tak přeobjednává.Stalo se mi to během jednoho roku 3x.Z tohoto důvodu jsem nestihl absolovovat ani jednu preventivní prohlídku v tomto roce.Jednou se mi nedovolal,takže jsem přišel na domluvený termín a sestra mi sdělila,že mě chtěli přeobjednat,že teď budu muset chvíli počkat.Po půl hodině z ordinace vyšla německá rodinka(táta,máma a 2 děti).Euro je euro.Po medicínské stránce si nemohu stěžovat,zuby mi opravil skvěle(ale draze).Už chodím jinam,kde se mi o zuby starají také skvěle,podstatně levněji,termíny dodržují a nedávají přednost zahraniční klientele