Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ignoroval předoperační vyšetření vylučující neakutní operaci. Přesto s operací souhlasil. Velmi nebezpečné chování.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. gastrofibroskpia

Arogancia , nezaujem a hrubost . Strucna charakteristika pana Dr. Vokurku. S niecim takym som sa este nestretol. Skutocne dobry lekar, musi byt predovsetkym dobry clovek. Nepopieram jeho odbornost a kvalifikaciu .. ale to jednoducho nestaci .

PÀN doktor Vokurka je frajer chirurg. Od roku 2008 som trpela na exoftalmus spojený s ochorením štítnej žlazy. Najprv mi po operácií štítnej žlazy v roku 2008 doktori povedali,že sa mi časom oči vrátia späť dnu a nadbytočný tuk sa vstrebe..Avšak tuk sa ani po 4 rokoch nevstrebal a ja ako 24 ročná mladá žena som trpela na bolesti tohto ochorenia. Nakoniec som sa dozvedela,že sa dá toto ochorenie vyriešiť chirurgicky a túto operáciu vykonáva jediný jeden doktor na celom území ČR a SR. tak som sa na ňho nakontaktovala a doporučil operáciu k vzhladom k veku, očným bolestiam a ťažkostiam prichádzajúce vekom ako dvojité videnie až strata zraku. Podstúpila som veškeré vyšetrenia a v máji-kvĕtnu roku 2012 ma pán doktor vzal pod nôž. Operoval ma cez robotickú ruku a mikroskop a odstránil veškerý nadbytočný tuk za očami. Operácia trvala 3 a pol hodiny.Tie pooperačne bolesti neprajem nikomu ale celkový výsledok .... za to čo dokázal mu patrí moja obrovská vďaka, keď už som ani nedúfala ,že budem mať rovnaké oči ako pred chorobou. Vyníkajúci doktor,pred ktorým má človek rešpekt a úctu. A arogantný nie je! s pozdravom Katarína M.

Pan docent Vokurka je vynikající odborník, velice schopný chirurg. Je vstřícný, hodný a obětavý.... Prostě nej...

tento lekar me operoval 4x z mych 9ti operaci. a nemohu s vasi nazorem absolutne souhlasit. zadna arogance, jak zde, kdosi anonymne pise. kromne me operoval i meho otce. verte me,ze pokud by to bylo jinak,tak bych se k lekari nevracel a otce tam operovat nedal. me zkusenosti jen a jen pozitivni. josef hudecek

Doc. Vokurka je arogantní lékař, který při kontrole na pacienta ani nesáhne. Vše provádí sám pacient, méně často sestra. Pokud již doc. Vokurka překoná bariéru, vezme si na Vás pinzetu aj. nástroje, jen aby se Vás nemusel dotýkat...Alespoň to je má zkušenost ze SurGal Clinic, Brno.

Pan primář je velmi schopný, vstřícný a slušný chirurg. Vše mi náležitě vysvětlil a perfektně mě odoperoval. Neměla jsem komplikace a mohla jsem jít brzy domů. Všem doporučuji.

Velmi ochotný a obětavý člověk. A odborník. Jako jediný, ač chirurg, poznal u mé matky akutní infarkt myokardu, který nepoznala lékařka v kardiologické ambulanci v Bohunicích, přesto, že maminka měla všechna srdeční vyšetření, která mu odpovídala. Poslala ji domů, že je dehydrovaná, což nebyla. Dva dny tento těžký stav přecházela. Obrátili jsme se proto na Dr.Vokurku, který se maminky ujal a řekl, že se jedná o IM, odeslal ji na ARO a pak do nem.U sv.Anny na kor,jednotku.

Pan primář je velmi příjemný člověk a především schopný lékař. Vše vysvětlil a hlavně mě před výkonem uklidnil, což jsem potřebovala. Rána se mi dobře zahojila a jsem s výsledkem spokojená.

Pan primář Vokurka,je silně charakterní,slušný a velice schopný chirurg ve svém oboru a jestli si nedovede vysvětlit proč se stav vyvíjí tak či onak,pak je to proto,že není s každým pacientem 24 hodin denně a hlavně není Bůh.Až bude naše země mít minimálně tak dobré chirurgy,pak to ve zdravotnictví bude věru vypadat o hodně jinak,hlavně i v přístupu k lidem.Chcete li kritizovat,bylo by nejlépe nejdříve prostudovat vše o zákrocích a možných následcích a pak zvažovat kritiku.