Jiří Vařecha, zubař Ostrava

Zubař Více

Důlní 3347/1, Ostrava

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

Tento pán zubní lékař je nejlepší, který je v kraji. Jelikož mám od dětství problémy, jsem šťastná za tohoto odborníka, který mi velice pomohl. Kdyby se odstěhoval na opačnou stranu republiky, tak bych jistě jela na vyšetření za ním.

Skvělý zubař,lepšího neznám a to už jsem jich pár vystřídala a vždycky jsem měla strach,teď už ne.Jsem ráda,že jsem se dostala k jeho rukám,je to opravdu odborník,šikovný,pracuje s nejvyšším ohledem na pacienta,bezbolestně.Navíc jsou ze sestřičkou oba milí,vstřícní.Za mně velká spokojenost,děkuji za vaši práci.

Mudr.Vařecha-dokonalost sama.Prošla jsem mnohými zubními ordinacemi i "vyhlášenými"jmény lékařů,ale teprve tento lékař dokázal,že rozumí,umí a navíc je velmi příjemný.Také jeho sestřička je milá,k tomu jako bonus velmi hezké prostředí.Vřele doporučuji všem,kdo zažili trauma,nepříjemný přístup lékaře nebo nespokojenost s výsledkem.

Dnes jsem byla trhat 2 pětky, věděla jsem že je to výborný doktor ale dnes potvrdil že je zcela nejlepší ,pan doktor se postaral o to aby trhání bylo bezbolestné nic takového jsem nikdy nezažila jediné co jsem cítila byl tlak,pan doktor je velice pečlivý a starostlivy a hlavně je u pana doktora jakýkoli zákrok naprosto bezbolestný .
Pan doktor je bezkonkurenční ,sestřička je milá a starostlivá atmosféra v ordinaci je výborná.
Doporučuji

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Byla jsem trhat osmičku a vše proběhlo v pořádku a hlavně bez bolesti už nikdy bych zubaře nevyměnila ikdyž dojiždim více jak 40 km . Takže doporučuji ;-) ;-) ;-)

Pan doktor Jiří Varecha je nejlepsi doktor ve svem oboru ,není lepšího doktora , neměnila bych ,vzdy jsem mela paniackou hruzu ze zubaru,ale od te doby co jsem zacala chodit k panu doktorovi tak uz strach nemam .

Od 17 let sem měla strach z mé bývalé zubařky a tak 5 let nebyla nikde. Teď sem byla už na dvou návštěvách u pana doktora a už bych NIKDY neměnila !!! Strach a panika je pryč. Konečně chodím k zubaři v klidu s úsměvem a dokonce se i těším. Kdyby mi to někdy nekdo řekl nevěřila bych. Všem pana doktora doporučuji , kdyby byl každý jako on nemohlo by se stát, že by měl někdo ze zubního lékaře strach ! :-)

Výborný doktor. Byla jsem trhat osmičky, málem jsem strachy ani nedošla, ale skoro jsem ani nepoznala, že mi něco trhá. Super péče, člověk se cítí příjemně a nemusí se ničeho bát. Velmi kvalitní doktor. Doporučuji.

Nejlepší doktor i sestricka...vždycky když tam jednou za půl roku jdeme celá rodina je i sranda...dnes se tam zrovna chystame...

Pan doktor je úžasný, chodíme tam celá rodina. Sestřička super! DOPORUČUJI!! Neznám u něj bolest a děti jsou naprosto v pohodě, když jdou k zubaři. Žádný stres.