Jiří Vařecha, zubař Ostrava

MUDr. Jiří Vařecha

Zubař Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Důlní 3347/1, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Ordinace Jiný

Tento pán zubní lékař je nejlepší, který je v kraji. Jelikož mám od dětství problémy, jsem šťastná za tohoto odborníka, který mi velice pomohl. Kdyby se odstěhoval na opačnou stranu republiky, tak bych jistě jela na vyšetření za ním.


I
Ověřeny pacient

Skvělý zubař,lepšího neznám a to už jsem jich pár vystřídala a vždycky jsem měla strach,teď už ne.Jsem ráda,že jsem se dostala k jeho rukám,je to opravdu odborník,šikovný,pracuje s nejvyšším ohledem na pacienta,bezbolestně.Navíc jsou ze sestřičkou oba milí,vstřícní.Za mně velká spokojenost,děkuji za vaši práci.


D
Ověřeny pacient

Mudr.Vařecha-dokonalost sama.Prošla jsem mnohými zubními ordinacemi i "vyhlášenými"jmény lékařů,ale teprve tento lékař dokázal,že rozumí,umí a navíc je velmi příjemný.Také jeho sestřička je milá,k tomu jako bonus velmi hezké prostředí.Vřele doporučuji všem,kdo zažili trauma,nepříjemný přístup lékaře nebo nespokojenost s výsledkem.


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla trhat 2 pětky, věděla jsem že je to výborný doktor ale dnes potvrdil že je zcela nejlepší ,pan doktor se postaral o to aby trhání bylo bezbolestné nic takového jsem nikdy nezažila jediné co jsem cítila byl tlak,pan doktor je velice pečlivý a starostlivy a hlavně je u pana doktora jakýkoli zákrok naprosto bezbolestný .
Pan doktor je bezkonkurenční ,sestřička je milá a starostlivá atmosféra v ordinaci je výborná.
Doporučuji


L
Ověřeny pacient

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Byla jsem trhat osmičku a vše proběhlo v pořádku a hlavně bez bolesti už nikdy bych zubaře nevyměnila ikdyž dojiždim více jak 40 km . Takže doporučuji ;-) ;-) ;-)


Ověřeny pacient

Pan doktor Jiří Varecha je nejlepsi doktor ve svem oboru ,není lepšího doktora , neměnila bych ,vzdy jsem mela paniackou hruzu ze zubaru,ale od te doby co jsem zacala chodit k panu doktorovi tak uz strach nemam .


K
Ověřeny pacient

Od 17 let sem měla strach z mé bývalé zubařky a tak 5 let nebyla nikde. Teď sem byla už na dvou návštěvách u pana doktora a už bych NIKDY neměnila !!! Strach a panika je pryč. Konečně chodím k zubaři v klidu s úsměvem a dokonce se i těším. Kdyby mi to někdy nekdo řekl nevěřila bych. Všem pana doktora doporučuji , kdyby byl každý jako on nemohlo by se stát, že by měl někdo ze zubního lékaře strach ! :-)


B
Ověřeny pacient

Výborný doktor. Byla jsem trhat osmičky, málem jsem strachy ani nedošla, ale skoro jsem ani nepoznala, že mi něco trhá. Super péče, člověk se cítí příjemně a nemusí se ničeho bát. Velmi kvalitní doktor. Doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor i sestricka...vždycky když tam jednou za půl roku jdeme celá rodina je i sranda...dnes se tam zrovna chystame...


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný, chodíme tam celá rodina. Sestřička super! DOPORUČUJI!! Neznám u něj bolest a děti jsou naprosto v pohodě, když jdou k zubaři. Žádný stres.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti