Jiří Teufl, praktický lékař Liberec

Praktický lékař

Vrchlického 802/11, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velice nás zklamal přístup pana doktora k našemu nemocnému dědovi. Jeho problémy nijak neřešil, po návštěvě jiného praktického lékaře děda skončil na 10 dní v nemocnici, kde se jeho stav výrazně zlepšil.

Chodím k němu již několik let a nemůžu si stěžovat. Je milý, vstřícný a ochotný.

Jsem velmi spokojen s jeho přistupem kemě jako k pacientovi.

vyléčí precizně, podiskutuje o současné politické situaci a pokaždé přidá milý úsměv. Jsem už 11let naprosto spokojenou pacientkou.... jen to čekáníí :)

Odborně vysoce erudovaný,citlivý přístup k pacientům,ochotný vždy vyhovět(často malicherným požadavkům pacientů).Po předchozích zkušenostech s obvodními
(a závodními-brrr!)lékaři považuji MUDr.Teufela J.za nejlepšího

Vždy je vstřícný, milý a ochotný, rád k němu chodím. Snaží se pro pacienta udělat maximum, u něj nemá člověk pocit, že mu jen "přinesl body" pro úhradu péče od pojišťovny. Pracuje přitom svižně, nikdy nečekám příliš dlouho, i když je čekárna plná. Je to praktický lékař, jak má být, doporučuji ho všem.

Bez nejmenších problémů, vždy je v ordinaci před začátkem pracovní doby, minimálně ruší ordinaci,slušný, korektní.

Vstřícný, milý, slušný, ochotný.

Jednoznačně nejlepší z těch, které jsem měl možnost poznat.

Chodíme k panu doktorovi celá rodina už dlouho, jsme spokojeni, nikdy nebyl arogantní, jak popisuje předešlý příspěvek.