Dlouhá 1134/83, Havířov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Asclepiades, Interna a gastroenterologie, s.r.o.

"Jsme síť gastroenterologických ambulancí, kde poskytujeme špičkovou péči, nabízíme osobní přístup a vysokou odbornost a profesionalitu našeho personá...

• gastroenterologie

Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz

pan doktor je vlidny peclivy obetavy jako zadny lekar aspon jsem se nesetkala s zadnym takovym je to i veky odbornik leci me i syna presto ze cekaci doba je delsi rozhodne se vyplati cekat takze velka vdecnost pane doktore jen nam nikam neodjizdejte ja osobne bych jela za vami kamkoliv vase vdecn a pacientka eliska

Byl jsem objednán na určitou hodinu, ale na řadu jsem se dostal za 4 hodiny. Hrůza !!! Měním doktora. Na to nemám nervy .

Lékař vynikající, ale trochu má problémy s orientací v čase! Bohužel. Jestliže se pacient objedná (jinak to nejde) a musí pak čekat 2 až 3 hodiny, tak pak je něco špatně. Dnes jsem se po hodině čekání, kdy pán v čeárně udělal totéž po svých 2 hodinách čekání (a to přede mnou ještě byli min. 2 pacienti) rozhodl, že lékaře změním. Na předchozí kontrole jsem byl objednán na 16:30 a z ordinace jsem odešel ve 20:15! Tak tohle ne pane doktore!!! Pokud tyto příspěvky čtete. Rád jsem vás poznal, ale už mne v ordinaci neuvidíte.

Pan doktor je velice pečlivý, jsem ráda, že jsem dala na netu na tyto pozitivní komentáře, jen je těžké se k němu objednat, má dlouhé čekací lhůty

V roce 1998 jsem přišla k panu Mudr.Spilkovi na vyšetření, nebylo mu zatěžko konzultovat svůj názor s odborníky až v pražské nemocnici, nic nenechal náhodě a skutečně jeho první názor na diagnozu se po všech dalších vyšetřeních potvrdil. Byla jsem odeslána na odborné pracoviště do Vítkovické nemocnice, kde jsem se podrobila dalšímu odbornému léčení. Myslím si, že tomuto panu doktorovi děkuji za to, že 12 let má nemoc zůstala v remisi právě díky jeho správné diagnoze. To, že se každému pacientovi věnuje, nesnaží se nic uspěchat, je jasné, že to pacientům v čekárně nemusí být milé, ale je vidět, že u své zodpovědné práce lékaře přemýšlí, uvažuje a zvažuje nejvhodnější postup, A může být svým přístupem opravdu příkladem ostatním lékařům. Souhlasím plně se všemi kladnými hodnoceními tohoto svědomitého lékaře a všem pacientům přeji, aby měli to štěstí se svěřit do jeho rukou.
Děkuji Vám, pane doktore.

Ještě jsem nepotkala natolik erudovaného a emaptického lékaře. Je nejlepším doktorem, kterého znám.

Milý pane doktore,
moc vám děkuji. Jste úžasný!! Jako jediný jste se nebál mě přijmout k vyšetření - byla jsem těhotná - a pomohl mi donosit dítě, i při silné kolitidě, v pořádku až k porodu. Nyní jsem díky panu doktorovi v pořádku a mám krásnou holčičku. Ještě jednou děkuji Monika

super

MUDr.Spilka? Vskutku vzácný člověk a nejůžasnější lékař pod sluncem. Zvláštní, ale od doby co pana doktora znám, můj život dostavá konkrétní tvář a především smysl. Zavede-li vás osud v brzké době do ordinace tohoto mimořádně charismatického, pečlivého a empatického lékaře uctivého a čestného charakteru vězte, že vás Bůh doslova hýčká. Jediný anděl, kterého navštěvuji s radostí v srdci. Pane doktore, vřele děkuji a tedy: Benedictum Domini sit vobiscum. D.Ř.