Sladkovského 420, Přelouč
Sam.ord.PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Sam.ord.PL - stomatologa

Pan doktor mi prehledl 6 kazu, zub v zanetu mi osetril tak, ze kdybych nenavstivila jineho stomatologa, pote co se mi po par tydnech objevila znovu bolest zubu a nove vyhotovena plomba se odloupla, nedozvedela bych se jak vazny stav chrupu skutecne mam...navstivila jsem jineho stomatologa, ktery narozdil od pana doktora pouziva mezizubni rentgen a pracuje pri cisteni zubnich kanalku s mikroskopem a cisteni kanalku netrva jako u pana doktora 20minut, ale dve hodiny... Za duveru v pana doktora platim u jineho stomatologa nemale castky, ale verim, ze kdybych odesla pozdeji, cena za zachranu zubu by se zdvojnasobila... o svych zubech si rozhodujeme kazdy sam, ale jak tu nekdo psal, za mily usmev pana doktora mi chybejici zuby opravdu nestoji.O

K p.Doktorovi chodím už 10 let a nikdy jsem neměla problém když mě bolí zub zavolám on mě vezme a zub spraví, já problém nikdy neměla, je příjemný milý a vše vysvětlí, a s dětma to taky umí, což spousta zubařů ne, děti se zubaře báli u něho nikoli, se sestřičkou tvoří skvělý tým, a jako že mi našel kaz skoro pořád :-) já ho je a jen doporučuji

S panem doktorem jsem v celku spokojená, prozatím za ty 4 roky , co ho navštěvuji, mě zuby udržuje, i když mám již částečné náhrady, vždy upraví, co je třeba a sestřička je velmi příjemná, i ochotná, manžel je také spokojený.Ale v dnešní době to leze dosti do peněz...

Jsem doslova šokována, když jsem si přečetla negativní reakce na mého milého obětavého a zkušeného zubního lékaře MUDr. Jiřího Prokopce. K panu doktorovi jsem začala chodit před lety, když jsem měla opakované problémy s umělými zuby. Drátěné háčky, které držely protézu v ústech mi poškozovaly zbylé zuby natolik, že musely být vytrženy. Pan doktor mi vysvětlil, že toto je pouze základní protéza, kterou svým pacientům vyrábí pouze na omezenou dobu, což mi jeho předchůdkyně nikdy nesdělily. Nicméně mi protézu upravil a zbylé zuby ošetřoval speciálním přístrojem na paradentózu. Po vyléčení mi zuby opatřil korunkami a můstky a já dosud ve svém pokročilém věku mám všechny zuby napevno a koušu jako dřív. Mé mamince pan doktor Prokopec vyrobil takové celkové protézy, že se s nimi zakousne bez problémů i do jablka. Když ho za to pochválila, skromně podotkl, že má na tom pouze částečný podíl, protože spolupracuje s kvalitní zubní laboratoří. Při výrobě těchto protéz maminka onemocněla a pan doktor ji dvakrát neváhal navštívit doma aby měla protézy včas a v termínu. Mému malému vnukovi pan doktor odstranil ostré a zapáchající zkažené stoličky, rodičům vysvětlil, jak o jeho zuby pečovat. Také mu včas odhalil křivení zubů a včas ho odeslal ke specialistovi na rovnátka. Přeji panu doktorovi i jeho sympatické sestřičce vše dobré a hlavně trpělivost s námi pacienty. Pana doktora Prokopce mohu všem doporučit, ale bohužel vím, že má plnou kapacitu a objednat se k němu na prevenci trvá několik měsíců. Jarmila T., Přelouč.

K panu doktorovi jsem chodila velmi ráda (asi 6 let), nikdy mi nic nedělal a já si myslela jak dobře se o zuby starám. Před rokem mě začal bolet zub, pan doktor tam nic neviděl a ani mi neudělal rentgen. Po dalším půl roce mi na prohlídce zase nic nenašel, ale zub mě bolel pořád víc a víc. Navštívila jsem jiného lékaře a ten mi řekl, že mám 6 okem viditelných kazů, z toho jeden tak hluboký, že má strach, že zub ani nezachrání a velký zánět dásně.
Mrzí mě to, ale od pana doktora Prokopce jsem odešla. Jeho sympatický zjev a milý přístup k pacientům mi za zničené zuby opravdu nestojí.

já osobně mám velký strach ze zubařů,ale Jirka svým přístupem k pacientum mně tohoto strachu úplně zbavil.Je to lékař na svém místě.Přeji mu vše nej do dalších let jeho lékařské praxe.Jarda S.

Pan doktor je sympatický, neztrácí humor ani při větších zákrocích. Postup své práce vždy dopředu vysvětlí, což působí kladně na psychiku pacienta, který nemusí mít strach z neočekávaného. Se sestřičkou tvoří bezva tým. Vřele všem doporučuji.

Pan dorktor je ESO mezi stomatology na pardubicku. Od přístupu k lidem až po citlivé vrtání zubů. A když dojde k nejhoršímu (trhání) je mi vše citlivě vysvětleno - jelikož má pan doktor dobrý stisk, je zub hned venku :-). Spousta rad o prevenci, řekl bych i moderní vybavení ordinace. Sestřička je milá a vždy vstřícná. Není co dodat, snad jen malou poznámku: doporučuji všem

Výborný přístup k lidem, netrápí, zuby trhá jen v nejnutnějším případě, prostě léčí. Se sestrou výborný tým. Vždy dobře naladěn, vše vysvětlí, průkopník moderních stomatologických postupů. Doktor na svém místě. Vřele doporučuji, jsem jeho pacient už od jeho doktorských počátků.

Jsem pacientkou pana doktora už od dob kdy zastupoval v ordinaci Dr.Součkové (12 možná 15 roků zpátky, taky už přesně nevím). Vždy jsem s ním byla velice spokojená. Za vysoce kladnou vlastnost považuji to, že se snaží zuby "ošetřovat" bezbolestně. Nesnaží se vám za každou cenu vrazit zubařský háček přes výplň až do kořene zubu.... jako to dělají někteří zubaři. Z toho důvodu jsem k němu také přešla od bývalé zubařky.
Setřička je vždy příjemná a usměvavá, pan doktor je u práce i zábavný, takže si nepřipadáte jako před rozsudkem smrti (týká se těch, co mají hrůzu i z minimálního vrtání) .

Rozhodně bych ordinaci MUDr.Prokopce doporučila, ale bohužel díky jeho šikovnosti má plný stav pacientů. Tedy aspoň při mé poslední návštěvě měl....