Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Š
Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jediné za co můžu poděkovat,je zjištění co mi způsobuje problémy.Po lécích,které mi předepsal (prý nejlepší) je mi ještě hůř.Prý je mám přestat brát.Tak Vám PANE DOKTORE MOC DĚKUJI za radu.Navštívila jsem jiného lékaře,který mi bez problémů předepsal léky se se stejnou účinností.

Zdržel jsem se krátce. Poté, co tento muž zjistil, že jsem byl u "konkurence" mne nekompromisně vyhodil z ordinace se slovy, ať si jdu k ní.
Proto rozpačitý pocit a hodnocení VELMI SLABÝ.

Pan doktor je profesionálně na výši, o tom není pochyb. Při kontrole se ke mně však choval přezíravě, tak jsem odešla a dám přednost gastroenterologovi s lidským přístupem. Pan doktor si zřejmě nevšiml, že doby kdy byl lékař Pán Bůh už minuly. Jsme pacienti = zákazníci :-)

Souhlasím s předcházejícími pozitivními nazory. Pan doktor sice moje problémy s žaludkem dosud nevyresil (po cca 5 letech lecby) ale stejně mám pocit, ze děla, co muže.

Už jsem u něj také mnoho let a nemůžu si stěžovat. Při bolestivých vyšetřeních se Vám i omlouvá, když to zabolí, i když víte, že to jinak nejde. Při kontrole se vždy na všechno vyptá. Vyhovuje mi, když mě uklidňuje, že "to není tak zlé", případně "vypadá to dobře". Prostě komunikuje a má zájem (nebo to dobře předstírá, což mi nevadí :-).
Jediná chybička, že nevěří na alternativní medicínu a že bohužel nenabízí nebo neprovádí vyšetření v narkóze, tak jak je např. v nemocnici možné.

Velmi dobrý lékař, léčím se u něj již 7 let a výrazné zlepšení kvality života