Praktický zubní lékař
Malá 1167, Česká Lípa

Nemohu soudit, jak se jevila ordinace a personál kdysi ale mohu objektivně posoudit situaci dnes. Každý máme občas špatný den a sem tam je to znát. Ovšem i v takové situaci je pan zubař profesionální, nejeví známky rozrušení a na jeho práci se to ani v nejmenším neodráží (Což není pouze můj názor). Ne, nečekejte hlazení po čelíčku, utěšování. Pan doktor udělá perfektně co má a během celého zákroku se chová velmi profesionálně, se vším pacienta srozumí, i když sebou melete zprava doleva, stejně vás i po 10. s klidným hlasem upozorní, zbytečně dlouho vás na křesle nedrží. Pokud se nesnažíte aplikovat různá bojová umění, kurzy sebeobrany; tak nikdy nemůžete mít s panem doktorem problém. Lidé mají ve zvyku chtít za málo peněz vysokou kvalitu, perfektní jednání ale i tak, v porovnání s cenou je tato ordinace značně nadkvalitní! Je mi 21, tudíž chápete, že mi na chrupu velice záleží a je to ještě dosti podstatné. Ovšem z výběru zubaře nejsem absolutně zklamaná, naopak. Děkuji od srdce celému personálu, že mi vrátil život i bez toho, aniž bych musela s novými zuby sedět v krabici pod mostem. Měla jsem panický strach ze zubařů, když jsem tam měla jít, nikdy jsem nedošla protože jsem měla křeče v břiše a zvracela jsem. A teď? Kromě mírné paniky těsně před příchodem do ordinace jdu s úsměvem, zase se noc před tím vyspím v klidu. Na co se zeptáte, na to vám sestřička ochotně a detailně odpoví. Mám občas všetečné dotazy a nestalo se, abych si připadala hloupě nebo odpověď nepřišla. Pan doktor rád dělá fórky, má velmi klidný hlas, takže je hned klidnější i pacient. Škoda, že jsem měla zatím štěstí jen na absolutní řezníky. A to i tam, kde si za dva zuby účtovali 20 000. Nebudu se divit když přijde den, kdy se budu i těšit na další návštěvu. Takže Mráčková moc spokojená a ještě jednou děkuje!

Dnes v ranních hodinách jsem se nechal odvést známým do Lípy , k tomuto zubaři. Po asi hodině strávené v čekárně, což člověk plně chápe, jsem přišel na řadu ja. Vzhledem k tomu, ze mám zničené dva horní zuby vzadu, jsem čekal jejich opravu nebo odstranění. Bohužel ani jedno se nestalo. K velké bolesti jsem si nebyl bohužel ráno schopen vyčistit zuby, což jsem mu řekl a on mi na to odvětil, ať odejdu, že v tomhle se hrabat nebude. Takže čekám na pondělí v bolestech, abych mohl jít zajít ke své zubařce.

Velice neprofesionální,do roku 1996 mi opravoval zuby jak automechanik.Přešel jsem v Praze k jinému lékaři, ten se zděsil, co to je za práci.Chodit k němu nadále, dnes bych již své zuby neměl.O tom jsem přesvědčen.
Také atmosféra v ordinaci byla strašná, neustále buzeroval svou asistentku.
Nedoporučuji!!!

je v poho...

nevstřícný

Tento zubař je velice špatný.Kvůli němu mám teď pokročilou paradentozu!!!! Stále jsem si stěžovala,že mi krvácí dásně,řekl,že to patří k těhotenství. Potom jsem si začala stěžovat,že se mi již zuby kývou,na to on,že to není tak hrozné,že zuby ještě chvíli vydrží,ale za čas mi vypadají!!!! A to měl můj rengen se kterým jsem potom šla k dentistce,kterou jsem si sama našla,protože jsem o zuby přijít nechtěla a ta se zhrozila. Kraus to prostě zanedbal,měl mi to říct,poradit mi,je to špatný zubař,na pacientech mu vůbec nezáleží.Navíc mi chtěl vyrthnout 2stoličky,což vůbec nebylo potřeba,zuby mám celé a vyléčené. Navíc se mi nelíbilo,že sprostě nadával své ženě,která je u něj sestřička. Rozhodně pryč od něj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V současné době totálně k ničemu. Po pravidelných půlročních prohlídkách konstatoval: "tam je kaz jak hrom", ale to už jsem běžel k jinému zubaři. Tam po udělání panoramatického rentgenu zjištěno 10 kazů, z toho 5 v pokročilém stádiu, v lokalitách jak pod výplněmi, tak mimo ně. Výsledek: prohlídky u tohoto dentisty k ničemu, jako kdybych prostě k zubaři 10 let nechodil. Je mi 32 a je nyni nutná endodoncie.