Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Harantova 1253, Písek
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa

Děkuji panu doktorovi za profesionální a bezbolestnou péči.
Vše pečlivě vysvětlí a je vidět, že svou práci dělá kvalitně a poctivě. Vždy jsem se zubařů bála, ale u pana doktora v ordinaci jsem se vskutku cítila moc dobře. Velkým plusem je také velmi vstříčná sestřička.

E
Ověřeny pacient

Je naprosto skvělý, dojíždím k němu na prevententivní prohlídky i po odstěhování do Prahy. Má hodně pacientů, takže obejdnací doba delší, ale to je asi u všech stomatologů. Na druhou stranu, když jsem si ulomila zub nebo potřebovala rychle něco vyřešit během krátké dovolené v ČR, tak mě ošetřil na úkor svého oběda. Je milý a je s ním sranda.

L
Ověřeny pacient

Měl jsem problémy s vypadnutou plombou, záněty kanálku atd.. Pan doktor to udělal velmi profesionálně, ne jako jiní zubaři, zvlášť zde v Písku. Popíše co bude dělat a začne s prací. Spokojenost!

K

Nejlepší a nejochotnější stomatolog v ČR. Vždy pomůže a je přátelský. Oceňuji jeho pracovní nasazení, kdy "lítá" mezi 2 ordinacema a ještě se dokáže usmívat a vtipkovat. Celá naše široká rodina k němu dochází a neměnili bychom. Můj chrup je plný jeho práce od čištění kořínků až po korunky, které mám v pořádku přes 12 let (- lety prověřeno).

M
Ověřeny pacient

Ochotný, pracovitý a přátelský. Naštěstí nemám se zuby žádný problém až na jeden kaz, takže vždycky jen zfouknul prohlídku a vše ok :-) Prohlídku nezanedbal! :-) Škoda jen, že vždycky jsem byl objednanej a zrovna ten den je tam tolik lidí, že musim dlouho čekat, ale s tim se nic nenadělá :-)

P
Ověřeny pacient

I když jsem předchozí hodnocení dal velmi dobré a s tím souhlasím. Tak mě zarazil další zákrok,kdy jsem po odchodu bez předchozího upozornění za rentgen zubu zaplatil 200,-Kč.Vše jsem konzultoval s revizním stomatologem a ten mi potvrdil nekorektní přístup lékaře.:-(

Ověřeny pacient

Bezva jednání a komunikace.Měl by se trochu více šetřit!!!!!

S panem doktarem Kácou jsem velmi spokojená já i manžel a není nám zatěžko do Písku dojíždět 50 km. manželé B.

velice milý pan zubař navíc s krásnýma očima :)

P

Já osobně jsem s ním velmi spokojen, své práci fakt rozumí a chodím k němu spoustu let bez problému. Jenom ty čekací lhůty, ale za to nemůže a je to všude.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti