Orlí 10, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a porodnictví

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a porodnictví

K panu doktorovi jsem šla z důvodu nepřítomnosti mojí lékařky Krouželové, která je velice dobrý lékař. Byla jsem mile překvapena, pan doktor je zábavný a vše vysvětlil, takže pro mě nebyla prohlídka nepříjemná, spadl mi kámen ze srdce a určitě se k němu ráda vrátím.

chodím k němu už 13 let a můžu říct že je nejlepší v Brně.Dřív sem chodila na Obilný trh na dětskou gyn. a už nikdy víc. V těhotenství vše vysvětlí, z každé návštěvy obrázek z ultrazvuku bez problémů. Je dost pečlivý šetrný a nic nezanedbá. na cokoliv se zeptám dostanu odpověď.I přes všechny problémy nikdy nic nepodcenil i pooperační komplikace vše řešil, kontroly každý den nebyl problém.Za mě zlatý pan doktor.

Přidávám se bohužel s negativním hodnocením MUDr. Janči. Po přestěhování jsem byla nucena si najít nového gynekologa, skoro 20 let jsem měla toho nejlepšího ve východních čechách. Zážitek strašný, vyšetření bylo velmi bolestivé, krvácím (nikdy jsem po běžné preventivní prohlídce nekrvácela), přes mé přání, aby u vyšetření nebyla sestra, sestra údajně musela asistovat. Pan doktor je velmi necitlivý, neempatacký a nehodlá nic řešit. Už nikdy více mě na Orlí neuvidí.

S panem doktorem se vídám na prohlídkách už dvanáct let. Prošel se mnou 2 těhotenství a jsem s ním velice spokojená. V těhotenství dělá průběžně ultrazvuky a dle mého názoru je pečlivý a ochotný vše vysvětlit.
Jako gynekologa ho můžu jen doporučit. Objednání on-line, žádné dlouhé čekání, milý přístup.

Pokud jsem nemela problem, byla jsem v jejich 'slavnem' centru spokojena.....Nekdy je temer nemozne se tam dovolat, zrovna kdyz to nejvic potrebujete. Pokud mate akutni problem a dorazite bez objednani-velky problem!
To, ze wc neni moc udrzovane a temer pokazde chybi mydlo je proti ostatnimu banalita, ale poradne to nastve.
Co se tyka Janci-nerozpoznal u me pokrocile mimodelozni tehotenstvi, ktere diagnostikoval o 3 dny pozdeji jiny lekar a kroutil hlavou, jestli Janca delal vubec ultrazvuk! Je vubec zazrak, jeste vzhledem k moji vrozene krvacive chorobe, ze jsem pochybeni Janci vubec prezila.

Pana doktora muzu jen doporucit. Chodim k nemu uz 6 let. Nikdy jsem necekala vic jak 15 minut, vysetreni bylo vzdy setrne, pokazdy stery, nikdy nic pan doktor nezanedbal. Ted jsem podruhe tehotna a jsem rada, ze chodim k tomuto odbornikovi.
Podoktknu, ze jsem nebyla "bezproblemova paciantka", ale pokazdy kdyz bylo potreba neco vyresit, dopadlo to dle ocekavani dobre.
Natalie

S panem dr. Jančou jsem také moc spokojená, mám dvě děti, i když věřím, že toho za ty roky praxe a za tolik hodin denně má dost, stejně vždy ochotně vysvětlí, co potřebuji vědět, dělá skvěle i ultrazvuky, dokáže s velkou jistotou rozpoznat pohlaví miminka už v raném stádiu těhotenství :) ne, že by to bylo až tak podstatné. Je příjemný, rychlý, v pohodě.

Dobrý den, k panu Dr.Jančovi chodím už přes 7 let...5 let jsem byla u něj spokojená. Proč taky nebýt, když mi předepisoval jen antikoncepci a chodila k němu jen jednou za půl roku. Jenže po nějakém čase se mi vyskytly problémy. Bolesti při styku, pálení a různé věci spojené s infekcí. Samozřejmě, že s tímto jsem se za panem doktorem chodila poradit. Ale pokaždé mě odflákl jen tím způsobem, že jsou jen přemnožené bakterie, nebo že je to normální, a nebo že to je z antikoncepce, udělal stěr a bylo hotovo. Neřekl mi třeba, o co se jedná, co mi je a tak. A jak jsem četla od jiných, co tu píší, že pokud je pacientka mladá, bez dětí, je s něma hotov do 5 minut i s pozdravem a rozloučením. Což je pravda. A souhlasím i s dalšími negativními názory. No a teď hledám nového doktora, protože problémy se mi natolik zhoršily, že už to není normální!!

Pan doktor je opravdový profesionál,poradí a vše vysvětlí,příjemný vystupování.Chodím k němu již několik let a nemůžu si stěžovat,chová se ke mně stejně jak před porodem tak i po,takže si myslím,že vůbec nedělá rozdíly mezi maminkou a tou,která ji ještě není.Osobně bych ho nikdy neměnila pro mě je důležité,že mé dítě je zdravé a pan doktor důsledný a nic nezanedbá.Navíc se snaží všechny pacientky vyšetřit v relativně krátké době,aby těhulky moc dlouho nečekali.Vřele pana doktora doporučuji.

Pan doktor je naprosto profesionalni, na vse rad odpovi,poradi a pomuze. Pri vysetreni je velmi setrny,takze neni nic citit. Cekam uz 3.ti dite a i behem tehotenstvi je pan doktor velmi peclivy a nic nezanedba. Mohu jen doporucit...