HDC Kladno - MUDr. Jiří Hrkal
Slánská 1525, Kladno

Umístění: HDC Kladno - MUDr. Jiří Hrkal periodontologická konzultace

Byla jsem objednána na konzultaci: řešení periimplantitidy jedniček nahoře,které mi v osmi letech vyrazila houpačka.
Strávila jsem u něj čtvrt hodiny, kdy mi vytýkal, že chci konzultaci i jiného lékaře,když svého mám, a můj problém ho vůbec nezajímal.
Za tuto konzultaci, kdy mi nenavrhl žádné řešení a jen mi říkal, jak je nesprávné, že tam jsem, si vzal 500,- Kč.
Druhý den jsem si s panem doktorem jela promluvit o jeho jednání, poté co jsem se telefonicky ohlásila, že přijdu a proč. Jeho reakce byla, že mě nechal přes hodinu čekat s dvouletým synem v čekárně a následně na mě křičel před pacienty, že na mě zavolá policii, jestli neodejdu a že se mám jít léčit. Nijak jsem ho neurážela, jen jsem si dovolila říci, že jsem s ním nespokojena. Nikdy jsem si na nikoho nestěžovala, ale toto nemá obdoby a nechci, aby další pacienti po mně zažívali totéž.
Doufám, že svou arogancí pan Hrkal nikoho nepoškodí,
mě to stálo jen 500,-

U tohoto zubaře jsem byl pacientem cca 8 let, vždy byl příjemný a bez problému mi dával injekce před vrtáním. Ale vždy jsem musel dlouho čekat, jak na objednání, tak při objednané návštěvě cca 2h běžně.. Pracuje na dvou křeslech najednou a kvalita podle mého pokulhává. Moje konkrétní zkušenost: vypadla mi plomba ve stoličce a na opravu mě sestra objednala až za 1 1/2 měsíce!! samozřejmě se mi zub zkazil. Jako obvykle jsem čekal přes hodinu, byla už doba oběda a pan doktor byl dost nervní, pospíchal a opravu odfláknul.. Za týden to začalo bolet, pan doktor byl na dovolené a já skončil na pohotovosti.. Změnil jsem zubaře a říkám si že ty žaloby v USA mají něco do sebe. Když jsem tuhle historku řekl novému zubař, jen se usmál že nejsem první. No a mě asi čeká implantát..

Dobrý den, bohužel musím říct, že moje dnešní zkušenost, která mě stála 860,- mě překvapila.Šla jsem jen na konzultaci ohledně implantátu.Byla jsem objednána na 8:00, stála jsem před ordinací v 7:30, ještě než přišla sestra i samotný pan doktor. Na řadu jsem přišla v 9:30, to znamená, že jsem tam byla 2 hodiny. Že by se někdo omluvil, za delší čekací domu,bohužel ne. Představa, že zaplatím 25000,- za implantát a pokaždé tam budu 2 hodiny.... Pan doktor i sestřičky,ale byly milé,ale bohužel první dojem mě velmi zklamal.
Mrzí mě to,ale nakonec se pro jeho ordinaci nerozhodnu.

U pana doktora jsem vždy čekala několik hodin, ale přecházela jsem to. Říkala jsem si, zub mě bolí, musím to vydržet. Ale po té co na mě arogantně zaútočila sestřička, že mě to přeci vůůbec nemůže bolet, jsem již odmítla k panu doktorovi chodit. Nehledě na to, že pan doktor opravdu neorganizovaně přebíhá z jedné strany na druhou, vše trvalo dlouho a moc se s ničím nemazlil a o nějaké empatii s pacientem nemůže být ani řeč.

Vynikající zubní lékař se širokým záběrem. S citlivým přístupem k pacientovi.
Ošetření prostřednicvím nejvyspělejších technologií včetně CT za rozumnou cenu.

Chci tímto varovat ostatní pacienty, před praktikami pana doktora. Kvůli jeho neochotě a přehlížení obyčejných pacientů jsem odešla a jsem ráda, protože s tím s čím jsem přešla k novému zubaři, by se nemusel stydět nikdo, kdo k zubaři vůbec nechodí a to musím podotknout, že jsem u pana doktora byla velmi často(měla jsem na zubech hrozný zubní kámen a asi šest kazů, které pan doktor neviděl a přitom mi u něj nedávno našly jiný kaz, ale on to byl shodou okolností jen ten zubní kámen,zničil by mi zdraví zub). A to hlavní co chci napsat udělal mi krátkou korunku na stoličku a ten zub i přes to, že jsem pana doktora kolikrát upozorňovala že mi dáseň otéká a hrozně to bolí(vždy řekl, že nic nevidí že je dáseň klidná), tak se nový pan doktor snaží mi zub zachránit po třech letech co hnil pod korunkou. Nemluvě o bílích plombách, které zřejmě umístil na kazy na zuby a které za cenu 1800,- Kč po třech měsících vypadly, nynější pan zubař tam ty kazy samozřejmě našel. Tak taková byla péče pana doktora Hrkala. Hlavně doufám, že to otevře oči pacientům a případně i panu doktorovi a zamyslí se nad sebou s tím že on se dal na tohle povolání aby lidem pomáhal od bolesti a né, aby jí způsoboval. Může Vás těšit, že při léčení tohoto zubu s korunkou trpím jako pes.......

Pan doktor Hrkal býval kdysi výborný lékař,ale bohužel dnes nemá na pacienta čas,dlouhé objednací doby,dlouhé čekací doby včekárně,neochota a arogance sester,to je vizitka jeho ordinace.V poslední době je vrcholem, že lékařské práce,například prevenci a otisky zubů na protetické práce vykonává sestra.Bolel mě zub,byla jsem řádně objednaná,po dvouhodinovém čekání mě sestra udělala otisk na obroušený zub a lékař vůbec nepřišel. Když jsem se ho dožadovala, tak sestra řekla,abych přišla za čtrnáct dní,že pak mě ten kanálek otevřou.Šla jsem k jinému zubnímu lékaři,kde mě ošetřili. Hrůza.

Organizace ambulance mizerná, objednací čas v podstatě nic neznamená, personál přezíravý až arogantní. Dávají člověku nevybíravě najevo, že je na nich závislý. Sám zubař Hrkal působí zprvu přátelským a vlídným dojmem, až později se projeví pravá podstata povýšeného egoisty. Rozhodně nedoporučuji z lidského hlediska, navíc nejsem spokojena ani s kvalitou provedených protetických rací.

Já osobně si myslím, že je pravda , že se pan doktor zhoršil o minimálně 100%. Dřív se věnoval více pacientovi, dnes stačí akorát přijít do ordinace a rychle kvapem odbýt práci, dokonce se mi jednou stalo, že mně měl přilepit korunku a zapomněl na mně seděla jsem v ordinaci asi 45 min. Až přišla sestřička a radši mi jí nalepila sama, abych nemusela zase čekat. Pak jsem ho upozorňovala na bolest dásně okolo korunky, na to mi odpověděl, že nic nevidí, že je dáseň ,,klidná,,. Tahle klidná dáseň se mi několikrát ozvala, ale byla jsem statečná a ubíjela jí brufenem.Když po dvou dnech přestal zabírat volala jsem do ordinace kde mi řekli, že musím tři měsíce počkat, že mají plno. A nebo abych přišla ráno, s tím že si počkám. A tak jsem 30 min. čekala a pak mi pan doktor řekl že je to silný zánět dásně.Potom mi ho léčil asi 3 měsíce a stálo to balík za jeden zub. Jak jste na tom vy ostatní s placením? Přijde mi, že jsou ceny přemrštěné, informovala jsem se i na české stomatologické komoře a zdá se jim to taky dost...

Přikláním se k negativnímu hodnocení od všech pisatelů. Pan doktor byl svého času opravdu nejlepší, ale to už je bohužel minulostí... Naštěstí i přes velký nedostatek stomatologů se najdou ještě super doktoři mezi které patří "Pan doktor Václav Kozák"