Jiří Březina, zubař Ostrava

MUDr. Jiří Březina

Uložit

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jilemnického nám. 1233/1, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Chodím k němu cca 10-12 let. Jiných zubních lékařů jsem moc nepoznal, tak nemohu soudit, jestli dát "nejlepší" a ani cenu neumím srovnat. Co mi dělal, drží. Nepamatuji, že by mi někdy vypadla jeho plomba. Někdy má lepší náladu, někdy horší, jako každý, ale do zákroků se to nijak nepromítá. Musel mi vytahovat nervy ze zubů, pří anestezi to bylo bez bolesti. Musel mi i trhat - při umrtvení to šlo jak ze záhonku, za nějakých 30 vteřin nebylo co řešit a to byla korunka vlastně ulomená a nebylo zbytek skoro jak chytit. Mám i můstek - zatím drží, sedí dobře (nevím, kdo jim dělá laboratoř). Dal mi vybrat ze dvou variant a netlačil mě do té dražší (sám jsem si ji vzal). Dost dbá na prohlídky 2x ročně, což je správné. Mohu doporučit, ale otázka je, jestli bere nové pacienty, to nevím.


Ověřeny pacient

S panem Březinou jsem spokojená. Je milý a trpělivý i k malým dětem, a za to jsem moc ráda. Sestřička je sympatická a vždy dá synovi drobnost, takže i kvůli tomu se nebojí chodit k zubaři a dokonce se tam těší.


I

Tenhle pan zubar je nejlepsi jakeho znam, poctivej a ma rad svoji praci.


Ověřeny pacient

Jsem dlouhodobá pacientka a mohu pana Březinu doporučit.Nejenže dal vše do pořádku a věřte byla to katastrofa mám i pár korunek a jeden můstek.Finančně je to stéjné jako jinde. Na trhání osmiček je machr tohle jen tak někdo nezvládne.
Vždy když vrtá je mi nabýdnuta lokální anestezie za těch pár korun to stojí.
Že je přísný my vyhovuje.


A

Chodím k panu Mudr. Březinovi již cca 7 let, možná 8, ale to není tak podstatné.Jsem velmi citlivý na bolestautohoto stomatologa je i velké vrtání naprosto bezbolestné, protože mi aplikuje lokální anestezii. Je někdy přísný , ale na druhé straně se s ním dá klidně prohodit pár vět o dovolené apod.Co se týče protetiky, bohužel ta se platí 100%, zdá se mi drahá, ale moc .
nevěřím, že by u jiného zubaře byla podstatně levnější, Záleží na nákladech ordinace a na fakturaci laboratoře.Mohu potvrdit , že mi před několika lety také zpevnoval zuby, at se tak brzy nerozsypou.Je to velmi erudovaný lékař...
Alexander Lomský


M

Jsem dlouhodobý pacient a mohu pana Březinu doporučit. Je pravda, že ze začátku se staral více, a spravil mi celou pusu (zub po zubu) a teď jen dohlíži jestli se něco nepokazilo, ale tak to má být (trochu více iniciativy bych ale uvítal). Taky mi udělal nějaké preventivní zákroky a nespravuje jen porouchané bolístky. Celkově jsem spokojen akorát ta čekárna by mohla být trochu lepší - výzdoba, vybavení.


M

jsem s ním velice spokojen.platby stejné jako jinde.spoustu věcí udělá i zdarma.díky němu mám zoubky jako nové.dbá taky na pravidelné kontroly


O

Velmi dobrý lékař , prostě Jura.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


V

Super člověk s dobrými českými ručičkami. Jsem dlouhodobý klient (cca. 15 let) a byl jsem zatím vždy spokojen (nezdá se mi jako zlatokop, platba je stejná jako jinde).


P

zlatokop ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti