Alergologie - imunologie
Koněvova 203, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

C
Umístění: Alergologie - imunologie

Chodím k Mudr,Zmrhalové již pěknou řádku let.Ani jednou se nestalo,že
by paní doktorka byla nepříjemná a hlavně vždy mi pomohla.Myslím,že
je vzorem lékaře jak po stránce odborčné tak vztahové.
Zdravím M.Chyška

Musím se sestřičky zastat. Možná je trochu ráznější, ale že by se chovala nepříjemně, to jsem nezažila. SMS se změnou termínu jsem taky dostala, ale nijak mi to nevadilo. Kdybych v určenou dobu nemohla, zavolala bych a přeobjednala se. Chápu, že když paní doktorka třeba na týden onemocní, nemůžou obvolávat všechny pozvané pacienty. V minulosti jsem párkrát zuřila, když jsem přišla k lékaři a na místě jsem se dověděla, že z nějakého důvodu neordinuje. A že se to stávalo dost často.

ja tiež prikladám kladné hodnotenie, a sestrička nech je aká je, ruku nikomu neodhryzne :) doporučila som aj svojim známym.

Paní doktorka mi určitě hodně pomohla, dva roky jsem měla problémy, teď se mi astma zlepšuje. Je milá, zajímá se a má moji důvěru. Vřele doporučuji.

Mohu se jen připojit ke kladným hodnocením. Paní doktorka jeví o pacienta zájem, je velmi příjemná. Její léčba mi pomáhá - narozdíl od předchozích alergologů, se kterými jsem se setkala. Mám pocit, že jí opravdu na pacientech záleží.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená.

Jsem s paní doktorkou velice spokojená. Přešla jsem k ní od jiné, která mému stavu nevěnovala žádnou pozornost a měla jsem zhoršené astma. Paní doktorka vzala vše pevně do ruky. Věnuje pozornost všemu. Je z ní cítit, že je spokojená, pokud je i pacient. Jejímu prohlážení "Moji pacienti na pohotovosti končit nebudou!" opravdu můžete věřit. :-) Je velice milá a přívětivá. Doporučuji.