Zubní ordinace
Jablonského 36, Plzeň

Vždy jsem se bál zubaře,ale k paní doktorce se dokonce i tešim.Je moc milá a má taky moc hodnou a příjemnou sestřičku.

Jsem velmi spokojen, paní doktorka Těšínská mi velmi pomohla s renovací mého málo udržováného chrupu.
Nebojím se vstoupit do této zubní ordinace s pocitem strachu, co mě asi čeká! Mohu po několikaleté zkušenosti jen doporučit.

vynikající přístup k pacientovi

Neznám lepší zubařku opravdu všem doporučuji.

Paní doktorka působí velmi mile a příjemně. Bohužel,jsem nešťastná z péče, kterou poskytla mým zubům. Zubní výplň zvolila nažloutlou, přestože tvrdila, že dá tu nejsvětlejší. Mít bílé zuby a nažloutlé výplně by v dnešní době snad člověk toleroval jen kdyby byly zdarma. Vrtačkou mně zavadila při vrtání o zdravý zub a poškodila sklovinu. Zubní kaz pod výplní, pokud vím, způsobuje většinou lékař tím, že neodvrtá zcela kaz původní a ten poté pokračuje. Shrnu vše jen poslední větou. Moje kamarádka vystudovala stomatologii a po mé prosbě zhodnotit stav mých zubů se zhrozila nad tím, co mně paní doktorka v ústech vytvořila.

Mám s ní pouze ty nejlepší zkušenosti, stejně jako moje rodina i přátelé. Prostě BEST. Osobně bych nikdy neměnil.

Úžasná lékařka a velice citlivá, mám s ní i celá moje roina jen ty nejlepší zkušenosti. Díky, že někdo takový existuje :-))))))))

skvělá, velmi pečlivá, výborně se stará o celou naši rodinu. První zubařka, kterou můj manžel navštěvuje bez nátlaku :-)

Skvělá lékařska a má dobrý přístup.

Přidávám kladné hodnocení, díky paní doktorce Těšínské jsem se zbavil celoživotního strachu ze zubaře!