Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Opavská 6116, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka je úžasná! Milá, empatická, fantastický odborník, vše vysvětlí, poradí. Také sestřička je milá a ochotná. Byli jsme s manželem na ORL v Apromedu poprvé a opravdu jsme velmi spokojeni.

E
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

MUDr. Schwarzová je nejen vynikající odborník, ale také člověk s lidským a vlídným přístupem. Sestřička usměvavá, milá a vstřícná.

E
Ověřený profil

Paní doktorka je odborník s lidským přístupem, nedám na ni dopustit. Chodím k ní i se synem. Opravdu jí jde o to, aby pacientům pomohla. Dnes jsem kvůli její nemoci musela na kontrolu k jiné doktorce a tam jsem si uvědomila, jak je paní doktorka skvělá a že je třeba ji pochválit. Sestřička je taky milá, vždy člověka uklidní a děti zabaví. Děkujeme. Jen bych uvítala sešitek v čekárně, kde by se lidi po příchodu zapsali, je tam totiž tolik pacientů, že někdy je těžké hlídat, kdo je na řadě.


V
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, ochotná, po této stránce nemohu nic vytknout. Snad jen tu plnou čekárnu. Určitě by mohl objednací systém, který všude jinde funguje. Myslím, že dnes už se snad nikde jinde bez objednání nechodí.


supr


Výborná paní doktorka, vždy ochotná pomoci. Chodíme k ní všichni, včetně dětí i babičky. Měla jsem zánět nosních dutin a paní doktorka se nemohla přes mou tvrdou nosní přepážku dostat dovnitř. Nakonec se jí podařilo se jí prorazit a pomoci mi :-). Už jsem se bála, že musím do nemocnice.
Mladší dcerka - 5let- byla propichovat ouško - v pohodě. Rovněž o starší dítko se vždy paní doktorka dobře postarala. Moc děkujeme !


dost dobrý vždy mi pomohla paní doktorka ...


S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti, milá, příjemná a opravdu chce pomoci. Chodím k ní s oběma dcerami a vždy nám pomůže. Je pravda, že má vždy narvanou čekárnu..


Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru,je příjemná a mílá, poradí.


Paní doktorka je opravdu odborník. Chodím k ní už několik let, nikdo jiný mi nedokázal pomoci tak, jako ona. Veliký dík jí i sestřičce, bez které by to samozřejmě nešlo :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu