Jaroslava Schwarzová, otorinolaryngolog Ostrava

MUDr. Jaroslava Schwarzová

Otorinolaryngolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 6116, Ostrava
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborník s lidským přístupem, nedám na ni dopustit. Chodím k ní i se synem. Opravdu jí jde o to, aby pacientům pomohla. Dnes jsem kvůli její nemoci musela na kontrolu k jiné doktorce a tam jsem si uvědomila, jak je paní doktorka skvělá a že je třeba ji pochválit. Sestřička je taky milá, vždy člověka uklidní a děti zabaví. Děkujeme. Jen bych uvítala sešitek v čekárně, kde by se lidi po příchodu zapsali, je tam totiž tolik pacientů, že někdy je těžké hlídat, kdo je na řadě.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, ochotná, po této stránce nemohu nic vytknout. Snad jen tu plnou čekárnu. Určitě by mohl objednací systém, který všude jinde funguje. Myslím, že dnes už se snad nikde jinde bez objednání nechodí.


supr


Výborná paní doktorka, vždy ochotná pomoci. Chodíme k ní všichni, včetně dětí i babičky. Měla jsem zánět nosních dutin a paní doktorka se nemohla přes mou tvrdou nosní přepážku dostat dovnitř. Nakonec se jí podařilo se jí prorazit a pomoci mi :-). Už jsem se bála, že musím do nemocnice.
Mladší dcerka - 5let- byla propichovat ouško - v pohodě. Rovněž o starší dítko se vždy paní doktorka dobře postarala. Moc děkujeme !


dost dobrý vždy mi pomohla paní doktorka ...


S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti, milá, příjemná a opravdu chce pomoci. Chodím k ní s oběma dcerami a vždy nám pomůže. Je pravda, že má vždy narvanou čekárnu..


Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru,je příjemná a mílá, poradí.


Paní doktorka je opravdu odborník. Chodím k ní už několik let, nikdo jiný mi nedokázal pomoci tak, jako ona. Veliký dík jí i sestřičce, bez které by to samozřejmě nešlo :-)


Paní doktorka i sestřička - výborné!!!! Profesionální i lidský přístup.Rádi tuto ordinaci navštěvujeme.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Velmi milá a příjemná paní doktorka, vynikající ve svém oboru. V tandemu se svou hodnou sestřičkou vytvářejí vždy dobrou atmosféru ordinace, přestože na ně čeká každý den spousta pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti