Jaroslava Jindřichová, zubař Most

Zubař

Moskevská 1/14, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Potřeboval jsem ošetřit bolavý zub. Moje zubařka měla bohužel dovolenou. Volal jsem předem a ta "hospodská" co zvedla telefon prokázala IQ tykve: "Jo vy k nám nechodíte, tak ani nechoďte". Na můj dotaz koho by mi doporučili, koho by mi doporučila (zub mě opravdu bolel) jsem musel vyslechnout dlouhou litanii na téma "já přece nevím jak jsou na tom ostatní doktoři". Tak jsem zavěsil.

Vrele doporucuji. Lidsky pristup k pacientum, svedomita pece, vzdy nachystany usmev. Kdyby nebyla pani doktorka zrovna zubar, chodila bych k ni velmi rada. :)

Výborná zubařka jsme s ní s manželem oba moc spokojení.Vřele doporučujem.

Dlouho jsem se bál zubaře, než jsem poznal opravdovou bolest. Pak už mi nic jiného nezbylo, než jet na pohotovost. Tam mi zub samozřejmě vytrhly a nechaly tam dva kořeny. Když to viděla paní Jaruška, zhrozila se, co to bylo za prase doktora. Do půl roka dala vše dohromady a teď už se na další návštěvu paní doktorky těším. A nejen na ní, ale i sestřička Jituška si zaslouží pochvalu. S pozdravem Sparťan

Kratka doba v cekarne

S paní doktorkou a její sestřičkou jsem moc spokojená... Nikdy jsem se nesetkala s odmítnutím i v případě naléhavé potřeby pomoci... Sestřička je usměvavá, příjemná a paní doktorka je dle mých zkušeností opravdovou odbornicí...
Moc jim děkuji....

Jsem velice spokojený.

když to tady pročítám ,tak jsem rád že chodím k nejlepší zubařce v Mostě :-) .Nejsem zrovna nejvzornější pacient,ale nikdy jsem v ordinaci neměl problémy.Odbornost jako laik nedokážu posoudit,ale lidského přístupu se člověk dočká.Vždy jsem z ordinace odešel spokojený,mohu pouze doporučit.

Paní doktorka mě odnaučila se bát zubařů. Cením si její vysoké profesionální odbornosti a preciznosti. Vzorný je i přístup k pacientům. Za spolupráce sestřičky a laborantky jsou výborný tým. Jejich zásluhou se mohu ve svých 77.letech usmívat vlastním chrupem za což jim děkuji.