Jaroslava Jindřichová, zubař Most

MUDr. Jaroslava Jindřichová

Zubař Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Moskevská 1/14, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

R
Ověřeny pacient

Potřeboval jsem ošetřit bolavý zub. Moje zubařka měla bohužel dovolenou. Volal jsem předem a ta "hospodská" co zvedla telefon prokázala IQ tykve: "Jo vy k nám nechodíte, tak ani nechoďte". Na můj dotaz koho by mi doporučili, koho by mi doporučila (zub mě opravdu bolel) jsem musel vyslechnout dlouhou litanii na téma "já přece nevím jak jsou na tom ostatní doktoři". Tak jsem zavěsil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Vrele doporucuji. Lidsky pristup k pacientum, svedomita pece, vzdy nachystany usmev. Kdyby nebyla pani doktorka zrovna zubar, chodila bych k ni velmi rada. :)


A
Ověřeny pacient

Výborná zubařka jsme s ní s manželem oba moc spokojení.Vřele doporučujem.


Ověřeny pacient

Dlouho jsem se bál zubaře, než jsem poznal opravdovou bolest. Pak už mi nic jiného nezbylo, než jet na pohotovost. Tam mi zub samozřejmě vytrhly a nechaly tam dva kořeny. Když to viděla paní Jaruška, zhrozila se, co to bylo za prase doktora. Do půl roka dala vše dohromady a teď už se na další návštěvu paní doktorky těším. A nejen na ní, ale i sestřička Jituška si zaslouží pochvalu. S pozdravem Sparťan


Ověřeny pacient

Kratka doba v cekarne


Z

S paní doktorkou a její sestřičkou jsem moc spokojená... Nikdy jsem se nesetkala s odmítnutím i v případě naléhavé potřeby pomoci... Sestřička je usměvavá, příjemná a paní doktorka je dle mých zkušeností opravdovou odbornicí...
Moc jim děkuji....


V


Jsem velice spokojený.


T

když to tady pročítám ,tak jsem rád že chodím k nejlepší zubařce v Mostě :-) .Nejsem zrovna nejvzornější pacient,ale nikdy jsem v ordinaci neměl problémy.Odbornost jako laik nedokážu posoudit,ale lidského přístupu se člověk dočká.Vždy jsem z ordinace odešel spokojený,mohu pouze doporučit.


Paní doktorka mě odnaučila se bát zubařů. Cením si její vysoké profesionální odbornosti a preciznosti. Vzorný je i přístup k pacientům. Za spolupráce sestřičky a laborantky jsou výborný tým. Jejich zásluhou se mohu ve svých 77.letech usmívat vlastním chrupem za což jim děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti