Jaroslav Žofka, zubař Most

MUDr. Jaroslav Žofka

Zubař Více

14 názorů

Uložit


Adresa

J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Pan zubař je velice milí, mám ho moc ráda, vždy se k němu těším, nikdy nemám pocit strachu. Mám v něm důvěru. Sestřičky jsou také moc příjemné.


M

K panu doktorovi chodím už od malička, jsem sním spokojená, ale nechodím kněmu ráda (prostě mám strach). On ví, že se bojím a vždycky mě utěšuje. Ale na pacienty, kteří zanedbávají preventivní prohlídky je přísný a to je dobře. Jinak jsem ale spokojená a k jinému zubaři bych nešla.


Z

Pan doktor před zákrokem vůbec neinformuje pacienta co bude dělat někdy se bojím že vezme kleště a vyrve zub a nic my neřekne.Proč má 2 sestry když nebere pacienty podle objednaných hodin,ale jak kdo příjde.


H

Pro ne je to jeden z nejlepších doktorů.


Z

Dělá mně zuby už 30 let a jsem spokojen.


S

Stomatolog dobrý včetně přístupu k pacientům. Sestry v jeho ordinaci podporují předbíhání protekčních pacientů na ošetření. Na stejnou dobu jsou objednáváni 2 až 3 pacienti na stejný čas. Při přijetí protekčních pacintů přednostně se kolikrát čeká i více nežli 2 hodiny.


J

MUDr Žofka je mým ošetřujícím lékařem již spoustu let.Chodím k němu s paradentozou a díky němu mám pořád zuby své, přesto že mi už před dost dlouhou dobou jiný lékař hrozil zubní protézou.Pan doktor je milý,šetrný,ohledulpný,prostě profík.Nemohu nezmínit také jeho dvě sestřičky vždy usměvavé a ochotné.Prostě prima tým,přeji ať se vše daří.


Jednou jsem vychytal jeho skvělý den.Pouze jsem se na něco zeptal a dočkal jsem se odporné odpovědi zdůrazněné zvýšeným hlasem.(úplně zbytečný výpadek)Čert vem, že jednou neměl náladu a ujel. Co si pamatuji, tak měl jinak vždy dobrou náladu.

Mně vadí jiné věci... Nepoužívá rukavice, nedává injekce-vrtá v bolesti, nerentgenuje zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Pan doktor je velice milý, šikovný a jemný.Dnes jsem byla na velmi populárním výkonu-vytržení osmičky, ale vše proběhlo velmi rychle a bez bolesti, krvácení a otoku.Pana doktora mohu jen a jen doporučit.


D

Výborný zubař, Jsem více než spokojen. Je to opravdu odborník a svou práci zvládá skoro i poslepu :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti