Praktický zubní lékař
Mánesova 3, Plzeň

Profesionální, ochotný, hodný, pečlivý, ohleduplný a skvělí doktor i sestřička . Naše rodina je s panem Zichem nadmíru spokojená. Děkujeme za Vás.

Kdyby byli zubaři jako pán doktor Zich,tak chodím na kontrolu každý 2 měsíc a nemusel jsem mít klapačky...
s prací pana doktora jsem spokojen,Vřele doporučuji sestra příjemná!!!!!

Naprostá spokojenost. Chodíme k němu celá rodina. Vždy milý, ochotný...stejně tak sestřička je velmi příjemná.

Mám též velmi dobrou zkušenost s lékařem i sestrou. Milí, usměvaví, ochotní a umí. Výkony jsou cenově přístupné, (jinde jsem platila mnohem více za stejný výkon). Navíc to pan doktor výborně umí s dětmi - jeho přístup i výkon pochvalně ohodnotil i náš sedmiletý syn. Chodíme celá rodina a jsme všichni s panem doktorem i sestřičkou nadspokojeni! Já navíc oceňuji i ztrátu strachu z bolestivého ošetření, protože pan doktor počká, až začne působit anestetikum. A to není u jiných samozřejmostí, užila jsem si dost zbytečné bolesti. Opakuji - jinde. U pana doktora Zicha nikdy! Děkuju Vám, pane doktore. Máme vás rádi. Světlana Kůsová, Míša a Viktor Hakři.

K panu doktorovi chodím již řadu let, vlastně cela naše rodina. Je velmi příjemný a pečlivý. Jsme s jeho službami spokojení.

Příjemný lékař, oceňuji jak šikovnost, tak přístup k pacientům.

W

Ještě že ostatní lékaři nedělají svojí práci stejně špatně jako pan doktor. Každý měsíc u zubaře, neustále se vracející bolesti, ale vždycky všechno v naprostém pořádku. Po návštěvě mé současné zubařky jsem se nestačila divit. Jedna korunka špatná, pod druhou chronický zánět – zub, s kterým už nejde dělat nic kromě implantátu. Pod každou plombou kaz. No jednoduše pane doktore, děkuji. Kdo mi asi uhradí všechny výkony? Nehoráznost.

Pan doktor Zich je velice pečlivý, jemný a šikovný a navýše příjemný člověk. Mohla bych pokračovat v pozitivním hodnocení do nekonečna :)

velmi ochotný, profesionální a moc milý pan doktor a samozřejmě i sestřička, chodíme k panu Zichovi celá rodina. A.Er.

Mohu jen doporučit, profesionálně na úrovni,pečlivý, umí jednat i s malými dětmi.