MUDr. Jaroslav Lysický

Zubař Více

Česká Lípa 1 adresa

Praktický zubní lékař
Bulharská 844, Česká Lípa

Je mi 69 let. Vystřídal jsem v životě řadu stomatologů, ale ke všem jsem chodil s obavami a nechutí. S panem doktorem je pohoda, občas se v ordinaci hlasitě řehtáme. A poradil s výběrem zubního kartáčku a pasty, takže si konečně na stará kolena čistím zuby správně.

Pan doktor je výborný lékař, v jeho péči jsem již mnoho let a nikdy bych neměnil. Je profesionál a má cit pro lidskou bolest. Sestřička je hodná a vstřícná.
Za jejich obětavou práci jim oběma patří slovy díků. Vážím si moc jejich péče a děkuji jim mnohokrát.

Pan doktor Lysický je opravdu výborný zubař, chodila sem k němu také hodně dlouho, než sem se odstěhovala. Mohu jen doporučit, nemáte se čeho bát.

Velmi dobrý,nejlepší stomatolog.

Vždy oki

Jsem s panem doktorem spokojená již řadu let, je to profesionál s lidským přístupem, oceňuji i souhru se sestřičkou, která vždy vyjde vstříc.

S tímto zubním lékařem jsem spokojen již 28 let, kdy k němu chodím od vojny. Často mi radí a čerpá ztoho celá rodina. Mohu vřele jen roporučit.

nejlepší doktor i sestřička, Jednou jedinkrát jsem musela k někomu jinému,a budu toho litovat do konce života. Pana doktora jen doporučuji.

K panu doktorovi chodím co se přistěhoval do Č.Lípy a lepšího neznám. Mohu jen doporučit!

Pan doktor je velice dobrý,ohleduplný a laskavý,a nejenom ke mě,ale i k mým dvoum malým dětem,které k němu chodí od 2 let na pravidelné kontroly.Vždy jim nejdříve vše vysvětlí,někdy nechá ošahat i nástroje a děti se ho nebojí a chodí k němu vždy s úsměvem a naprosto v pohodě.A přesto že už mají i první vrtání zoubku za sebou se ho nebojí.Proto bych neměnila a všem doporučuji!