Butovická 365, Studénka
Praktický lékař pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Příšerně pomalá.Když k ní člověk potřebuje jít,tak je to ,bohužel,na celý den.

PANÍ DOKTORKA JE PROSTĚ SKVĚLÁ RÁDA K NÍ CHODÍM VŽDY MI PORADILA NEBO POMOHLA VELMI OCHOTNA A USMĚVAVÁ PANÍ:)

Nejlepší praktická lékařka, kterou jsem poznala. Chápavá, lidská, tolerantní, odborník na svém místě.

Příjemná, veselá, lidský přístup,vždy dobře pomohla i celé naší rodině!!!
Máme Vás rádi paní Doktorko!

Paní doktorka je velmi ochotná

Tak to je paní doktorka opravdu na úrovni. Kdykoliv pomůže. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi ochotná a usměvavá.Paní doktorce opravdu záleží na lidech. Vřele ji doporučuji

O

Neznám příjemnějšího, milejšího a sympatičtějšího lékaře. Je odborně na výši, vždy se snaží co nejlépe pomoci. Vřele doporučuji.

K paní doktorce Fabiánové chodím sice krátce, neb jsem teprve letos přešla k praktickému lékaři pro dospělé, ale i tak jsem s paní doktorkou moc spokojená. Vybrala jsem si jí i pro svou terénní praxi v ambulanci, kterou v rámci SZŠ máme. Takže teď jenom doufám, že se nic na mé předběžné dohodě nemění a že vše klapne tak jak má. =) MUDr Fabiánovou jsem stačila doporučit i své kamarádce, která se nedávno i ní zaregistrovala. Takže doporučuji i vám. =)

Nejlepší paní doktorka jakou znám. Vždy usměvavá, kdykoliv pomůže. Doporučuji.

Nejlepší paní doktorka jakou znám. Kdykoli pomůže, stále usměvavá. Doporučuji.