Adresa

Odborný lékař interní
Těšínská 352, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Odborný lékař interní Jiný

Pan doktor je anděl, který žije mezi námi. Je to vzor, jaký by měl lékař být. Zachránil mi nohu a vždy ochotně pomáhá celé naší rodině. Dělá pro pacienty daleko víc než musí, prostě proto, že chce.

MUDr. Vrána, je pan doktor s velkým P! Chodím k němu už 6 let a nepamatuji si, že bych ho kdy viděla se mračit, nebo jen v náznaku se špatnou náladou. A to je přesně to, co my pacienti oceňujeme. Pokaždé, když odcházím z jeho ordinace, mám pocit, že mi nic není a že jsem úplně zdravá.Tím nemám na mysli, že dokáže zázraky, ale v jeho podání se mi zdá, že k tomu nemá moc daleko. Je to skvělý člověk, lékař a psycholog v jednom. Z takových lékařů, jako je on, by si měla většina jiných vzít opravdu příklad!

Pán Doktor Vrána je velmi ochotný odborník a velice obětavý ke svým pacientům.Je ochtný navštívit nemocného i ve svém volnu doma poskytnout ošetřen bez nároků na odměnu.Velice si vážim pana dr Vránu a ctím.Ma pochopení pro člověka kterého sužuje bolest.Děují za vaš přístup a ochotu.


obětavý, spolehlivý, pečlivý lékař s profesionálním přístupem, opravdový odborník


D
Ověřený profil

Svlělý a profesionální přístup, člověk na svém místě. Milý, chápající, pečlivý....Vřele doporučuji, opravdu je člověk na svém místě.


J

Pan doktor Vrána je brilantní, vynikající a velmi pečlivý. Má rodina je mu velmi vděčna za péči, kterou stále věnuje mému postaršímu 82 letému otci. Vždy je ochotný i ve svém volnu pomoci a vyšetření jsou bezbolestná. Takových lékařů kdyby bylo více. Pane doktore DĚKUJEME za Váš vždy usměvavý odborný přístup. S pozdravem Jana Svobodová Klimkovice


Z

lékař na svém místě s lidskýn přístupem,


P

skvělý doktor


S

vyhledávaný odborník, hlavně ale nesmírně lidský, což mnohým lékařům chybí; domnívám se, že je to vzorový případ lékaře, který nebere pacienta jen jako "kus" nebo přepočet bodů za provedený výkon


M

Nejlepší doktor, kterého znám, jak po odborné stránce, tak k pacientům. Svou práci bere jako poslání, a ne jako práci. Velmi pana doktora doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu