Ambulance rehabilitační medicíny
Krškova 21/807, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ordinační hodiny

Krásné prostředí.
Čisto.
Profesionalita.
Přátelský přístup.

Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :)

K paní doktorce jsem začal chodit před 2 lety. Jakmile analyzovala problém, okamžitě mě poslala na CT páteře - jako první doktorka za 28 let! A díky tomu odhalila pravou podstatu mých potíží! Patří ji tedy mé veliké díky.

Paní doktorka je skutečný profesionál s velmi milým a laskavým přístupem k pacientům. K problematice přistupuje vysoce odborně a mohu ji každému vřele doporučit.

Výborná a velmi lidská doktorka.Vždy pomůže od bolestí.Vynikající lékařka,škoda že jich není více.

Paní doktorku mohu jen doporučit, velmi mi pomohla a stále pomáhá i nad rámec
svých povinností, nikdy vás neodmítne, je velmi vstřícná a hlavně schopná, jsem jí moc a moc vděčná, děkuji paní doktorko.

Lekarka, ktera pristupuje k pacientovi celistve. Zameruje se na napravu priciny. Zna souvislosti a cerpa z ruznych oboru mediciny, jak evropske tak svetove (vcetne cinske apod). Vzdy pomohla!

Velmi profesionalni vystupovani, odbornice na vysoke urovni. Vzdy mi pomohla.

Velmi příjemné vystupování a maximální vstřícnost k pacientovi a jeho potřebám.Problém řeší komplexně a pacientovi věnuje náležitou péči.Mohu jen doporučit.

Velice dobrá odbornice s příjemným a vstřícným vystupování.Mohu jen doporučit.
Hodně mi pomohla moc a moc děkuji.