Adresa

Ambulance
Žižkova 2803/7, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ambulance Jiný

Paní doktorka, když po ní něco chce pacient, to si dovolí hrozně moc. Začne se vykrucovat, sdělí, proč něco nejde. Neprovádí preventivní prohlídky, dělá jasné závěry, proč něco nelze. Nechtěla mi napsat potvrzení na řidičský průkaz, argumentovala nesmyslně tím, že bych boural a ona by nesla odpovědnost, ji by zavřely atd atd. Kdo potom teda nese odpovědnost za těch x nehod na naších cestách? Toto je absolutní nesmysl. Tohoto lékaře nemohu doporučit, špatná zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Umístění: Ambulance Jiný

Paní doktorka určuje diagnózy přes telefon a nemocné pacienty nechce vidět v ordinaci. Nehledě na to, že bez prohlídky předepisuje antibiotika..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Paní dokotorka je velice příjemna vždy usměvavá pomuže a poradí zaím jsem s ní neměla problem narozdíl od jiné paní doktorky kterou jsem navštěvovala před ní za me 1 s hvězdičkou


S
Ověřený profil

Naprosto souhlasím s Lucií. Ať mi bylo cokoli, nikdy mi nepředepsala nic jiného než čaj s citrónem a Ibalgin. Když jsem tam přišla po gynekologické operaci s velkými bolestmi hlavy (hlavně očí-nemohla jsem dělat nic než ležet, a i tak to bylo nesnesitelné), tak mi řekla, ať si zacvičím, že mám problém nazývaný "oční bolest z důvodu páteře", prý je to známá nemoc. Vše svádí na mou mírnou skoliózu. A co vidím také jako velký zápor, že pokaždé přede mnou byli 3-4 lidé a já čekala na ošetření 1,5 hodiny, a to nelžu. Naposledy jsem to již nevydržela, přes sestru vzkázala doktorce své a už podniknu tam pouze jednu návštěvu, a to kvůli vyzvednutí karty. Pokud nejste osoba staršího věku (s těmi si ráda povídá i přes plnou ordinaci pacientů) či hypochondr (poté vám bude stačit i čaj napsaný na lékařském předpise jako placebo), tak vám radím, ať se přihlásíte raději k jiné lékařce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Paní doktorka má ráda jen Poláky, já tam moc u ní nepochodím, na vše mám řekne ja ja a místo léků vám řekne ať si dáte čaj s citronem a ať nekašlete, že tam budete nemocni :D Sestřička je super, ale co z toho, když doktorka je neochotná, nevyléčí vás a místo toho aby napsala recept vám poradí volně prodejné léky z lékárny. Je drahá a účtuje si jak na trhu, když chcete o dní nějaké potvrzení do práce, pro autoškolu apod. Známé zas tohle potvrzení dala nejdříve za 300 Kč, ale když pak zjistila, že paní dělá taky na poliklinice, tak ji ho dala na sto...Chce po vás 30 Kč i když se ji zeptáte na dvě slova a ona na vás ani nešáhne. Nepíše potvrzení, že vám těch 30 Kč dala. Nikomu nedoporučuji, abyste si k ní dali kartu, myslím to v dobrém :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. A né jen s ní. S sestřička je super. Poradí, vyléčí a vždy s úsměvem :)


Vstřícná, lidská, trpělivá.


Paní doktorku známe už léta a opravdu patří k nejlepším lékařům.Kdykoliv kní příjdete je milá a ochotná poradit v čemkoliv.Jsme rádi že ji máme!!!


+++


T

Velmi spokojen.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu