Ambulance
Žižkova 2803/7, Karviná

Umístění: Ambulance Jiný

Paní doktorka určuje diagnózy přes telefon a nemocné pacienty nechce vidět v ordinaci. Nehledě na to, že bez prohlídky předepisuje antibiotika..

Paní dokotorka je velice příjemna vždy usměvavá pomuže a poradí zaím jsem s ní neměla problem narozdíl od jiné paní doktorky kterou jsem navštěvovala před ní za me 1 s hvězdičkou

Naprosto souhlasím s Lucií. Ať mi bylo cokoli, nikdy mi nepředepsala nic jiného než čaj s citrónem a Ibalgin. Když jsem tam přišla po gynekologické operaci s velkými bolestmi hlavy (hlavně očí-nemohla jsem dělat nic než ležet, a i tak to bylo nesnesitelné), tak mi řekla, ať si zacvičím, že mám problém nazývaný "oční bolest z důvodu páteře", prý je to známá nemoc. Vše svádí na mou mírnou skoliózu. A co vidím také jako velký zápor, že pokaždé přede mnou byli 3-4 lidé a já čekala na ošetření 1,5 hodiny, a to nelžu. Naposledy jsem to již nevydržela, přes sestru vzkázala doktorce své a už podniknu tam pouze jednu návštěvu, a to kvůli vyzvednutí karty. Pokud nejste osoba staršího věku (s těmi si ráda povídá i přes plnou ordinaci pacientů) či hypochondr (poté vám bude stačit i čaj napsaný na lékařském předpise jako placebo), tak vám radím, ať se přihlásíte raději k jiné lékařce.

Paní doktorka má ráda jen Poláky, já tam moc u ní nepochodím, na vše mám řekne ja ja a místo léků vám řekne ať si dáte čaj s citronem a ať nekašlete, že tam budete nemocni :D Sestřička je super, ale co z toho, když doktorka je neochotná, nevyléčí vás a místo toho aby napsala recept vám poradí volně prodejné léky z lékárny. Je drahá a účtuje si jak na trhu, když chcete o dní nějaké potvrzení do práce, pro autoškolu apod. Známé zas tohle potvrzení dala nejdříve za 300 Kč, ale když pak zjistila, že paní dělá taky na poliklinice, tak ji ho dala na sto...Chce po vás 30 Kč i když se ji zeptáte na dvě slova a ona na vás ani nešáhne. Nepíše potvrzení, že vám těch 30 Kč dala. Nikomu nedoporučuji, abyste si k ní dali kartu, myslím to v dobrém :)

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. A né jen s ní. S sestřička je super. Poradí, vyléčí a vždy s úsměvem :)

Vstřícná, lidská, trpělivá.

Paní doktorku známe už léta a opravdu patří k nejlepším lékařům.Kdykoliv kní příjdete je milá a ochotná poradit v čemkoliv.Jsme rádi že ji máme!!!

+++

Velmi spokojen.

S paní doktorkou Wrankovou jsem velmi spokojen,má profesionální individuální přístup,poradí Vám,vyšetří Vás.Není jak jiní doktoři kde příjdete ani Vás neprohlídnou,neporadí Vám.Nemohu na paní doktorku říct nic špatného.Paní doktorko jen tak dál a mnoho spokojených pacientů.