Praktický zubní lékař
Prokopa Holého 147, Česká Lípa

Umístění: Praktický zubní lékař

Paní zubarku jsem navštěvovala 20 let. Neměla jsem srovnání, takže mi pece přišla Ok. Jen to pěkne bolelo, ani na kanálky nedává injekce. Po přestěhování do jiného města mi zubař musel předělat 10 zubu s plombami, to je ještě ok, ale když mi cistil kanálky u jednoho opraveneho zubu, našel v kanálku zaplombovany kus nástroje, který nedokázala vyndat. O ničem mě neinformovala, zub zadelala a já to měla v zubu 5 let.. Opravdu nedoporučuji

Chodil jsem k ní celé dětsví. Sem tam nějaký kaz, sem tam malý zubní kámen. Kolem 15ti let už jen lehce prolétla zuby a říkala že je vše ok. věřil jsem. Malo kdy mi vrtala. Příjemné vystupování jí i sestry je v pořádku po této stránce mám milé vzpomínky. Každopádně když jsem přešel z důvodu bolesti k jiné zubařce a udělala mi rentgeny, zjistila mi 6 kazů se slovy "tak ty tam jsou dele než od poslední kontroly". cca v 15ti jsem začal mít hnědý tuhý nános na zubech (6tky) - "řekla ústní aft, to se stává, to se nic neděje." Když jsem navšítivl dentalní hygienu, bylo mi řečeno že mám neléčenou Parodontitdu a silný zánět a to hněde je silný stupeň kamene.
Paní doktorka je milá, ale na pardonotální záněty kašle, neřeší velké problémy, asi aby se nepředřela. Opravdu mi to zkazilo obrázek jaký jsem na ní měl, když po změne doktorů jsem se dozvěděl, že na to musela očividně kašlat. smutné

k pani doktorce jsem chodila asi 2roky za kazdy opraveny zub jsem zaplatila 1200kc ale nevidela jsem zadny vysledek ani me doktorka neupozornila ze mam paradentozu az sem se ji na to yeptala ja ye si myslim ze ji mam a jeji odpoved znela ano mate a tot vse nejaka lecba atd neresila odesla jsem od ni a radeji dojizdim do LB uz tam mam vsechny doktory jen obvodniho sem si v Lipe nechala

Toto je paní zubařka.Chodím k ní již 15 let a nemohu si jí i sestru která u ní pracuje vynachválit.Obě jsou milé,vstřícné a ochotné.Ona mě odnaučila proč se zubaře bát.Mockrát jim oběma děkuj.Kdyby byl každý jako ona tak by se nikdo zubaře bát nemusel a proto ještě jednou díky moc.

Pani doktorka je ochotna ale co se tyce paradentozy,leceni zubu a uz vubec trhani je pro me zazitek.vladka

chodím k ní 10 let, jsem spokojená, je milá a to i sestra:)

Je dobrá pro lidi, co nemají problémy dásn ěmi-parodontozu, tam léčit neumí a neví, jak tuto nemoc léčit, nedoporučuji.

Je super nejlepší.

Je to nej zubařka. Je velmi ochotná.

milá, příjemná, velmi ochotná, jasně vysvětlí problém, je jemná a pečlivá. Všem doporučuji.