Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji.

Dobrý den , jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Znám ji , už od 1996 a je velmi důsledná a odborník, . Když si neni jistá pošle k odborníkovi. Poradí, postraší ale i pohladí, když mám problém. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokolení. Je pravda, že se déle čeká, protože pporadí a vyslechne všechny . Pacientka Ludmila Kotásková Zlín

pani doktorka je obětava a lidska.

i přes své nemalé zdravotní problémy je obětavá a snaží se vždy vyhovět.

Jedna z nejlepších prakt. lékařek ve Zlíně, kt. se opravdu věnuje svým pacientům vysoko nad rámec svých povinností.
P.S.: Pro nedočkavé - "Kdo si počká, ten se dočká.." a rozhodně se to vyplatí!

Paní doktorka je výborná diagnostička, čekání se vyplatí!! Poradí s problémem a vždy hledá i nejlepší formy léčby, opravdu pro ni nejsou pacienti jen kusy...

Velmi dobrá lékařka,která umí opravdu léčit.Proč se u ní tak dloho čeká?To bude asi tím,že pacienta neodflákne a nebojí se ho poslat na odborné vyšetření.Moc jí za vše děkuji.

A kdo není rád když se lékaři může kdykoli dovolat při akutním problému a to i na mobil. Pokud vím lékař je také jen člověk a přiznejte se kdo v práci netelefonuje. Důležité jsou pro mě výsledky léčby a pokud léčba zabere jsem ochotna si i počkat.Lépe chápavý lékař než jen stroj na odbavování pacientů.

Skvělá lékařka i člověk.

Panu " Bývalému pacientovi " na paní doktorce zřejmě hodně vadilo, že pro paní doktorku nebyl jenom kusem, kterých dělník ve fabrice vyrobí milión, ale člověkem, kterému je nutné se věnovat. Mně právě proto dokázala diagnostikovat problém, kterého si žádný z mých předcházejících doktorů vůbec nevšiml. Proto mi ani případné čekání v ordinaci ( mimochodem nikdy jsem u ní nečekal více než asi 2 hodiny - většinou tak půl až tři čtvrtě hodiny - je to "bývalému pacientovi" moc? ) nevadí.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu preventivní prohlídky

nastupuji do nového zaměstnání a potřebuji vstupní prohlídku, nicméně nejsem z Prahy, tzn. stálou doktorku zde nemám. Je možná nějaká jednorázová prohlídka bez nutnosti registrace? Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Nejsem již na obvodě , jsem v SD. Neodpovídám ani nepříjimám nové pacinety, .Obvod existuje je tam sestra Jana Doleželová ., ordinace č 5 na ATLASE nyní EUROCLINICUM, přízemí vleo vzadu na konci chodby.

MUDr. Jana Vašíková

Dobrý den, přítel má už 2 dny na jazyku takové fleky jakoby krátery na jazyku, jazyk ho palí.. nevíte co by to mohlo být? Děkuji,

MUDr. Jana Vašíková