Gynekologicko-porodnická ambulance
Libušina třída 4, Brno

Paní doktorka je dobrý diagnostik má ve všem jasno takže je to tam jak u domácího lékaře sestřičkám patří obdiv jsou milé usměvavé to se málo kdy stane jsem tam moc spokojená vřele paní doktorku všem ženám doporučuji

Nejlepší paní doktorka, ke které jsem kdy chodila. Když jsem otěhotněla a v práci mi dělali potíže, dala mi bez problémů neschopenku. Onu práci bych stejně nemohla v těhu dělat, ale ty nervy... Když mi bylo špatně v těhotenství z žížal na chodníku a přišla jsem pozdě, nikdo z toho nedělal tragédii. Sestřička Kateřina je vždycky zářivé sluníčko, ochotná, milá. Každý můj problém paní dr. vyřešila, prsa vyšetří na požádání a když jsem měla pochybnosti, poslala mě na vyšetření. Výhodné mi přijde i používání jednorázových plastových zrcadel. Jsou menší, nestudí a nemá člověk pocit, že by mohly být špatně vydezinfikované jako kovové. Jsem maximálně spokojená.

W

Milý člověk, určitě a každopádně ochota pomoci, nicméně pohled na věc je, dle mého názoru, čistě formou západně medicínský a pojem celostní medicína je dost tabu, stejnětak podpora alternativních způsobů léčby a plného rozboru a možností řešení pacientova problému, je-li nějaký. Myslím však, že každý pracujeme na své maximum a jak nejlépe umíme, což vnímám i u paní doktorky, každý však současně máme různé potřeby a požadavky. Nicméně též mohu DOPORUČIT,POKUD JE PACIENT SCHOPEN BÝT SI VĚDOM ZODPOVĚDNOSTI ZA SVÉ ZDRAVÍ a vnímá-li lékařskou praxi coby spolupráci ve smyslu názoru z pohledu lékaře a je-li s to s načerpanými informacemi sám v rámci svých potřeb pracovat, což vyžaduje silnou, ucelenou osobnost a schopnost otevřeně komunikovat, stát si za svým a současně respektovat druhého a jeho přínos. Tereza

Myslím že u všech lékařů je přistup k pacientovi individuální,četla jsem tu, že například nedělá vyšetření prsou, není pravda,mě vyšetřila prsa několikrát Já chodím k paní doktorce několik let a můžu říct, že jsem velmi spokojená, ikdyž od ní informace nejsou vždy 100%, ale chce to se ptát.Paní doktorka mi i pomáhala když jsem se snažila cca rok otěhotnět, i přes můj celkem ,,nízký ´´ věk tento problém řešila, většinou se to řeší u žen přes 30 let.Celý průběh těhotenství sledovala pečlivě, do ničeho mě nenutila, jen doporučila co jak udělat.
Veškerá vyšetření jsou bezbolestná, což se u všech doktorech říct nedá.Je velmi příjemná a vstřícná.
A to nemluvím o sestřičce...to je největší zlatíčko.

Velmi empatická, milá a optimistická. Těhotenství naprosto v pohodě, uklidnila, poradila, nikdy neměla "naspěch".
S tou antikoncepcí...jako, on asi každý gynekolog radši předepíše HA, než aby vás posílal potom na potrat, profit neprofit. Mě se na ni zeptala taky, ale když jsem jasně řekla, že HA ze zásady nechci (s tím, že bych s případným ne úplně plánovaným dítětem neměla problém), řekla že v pořádku a tím to končilo.
Takže doporučuju, gynekolog a zubař ke kterému se člověk nebojí chodit je k nezaplacení.

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená co se týče prohlídek, sledování případného problému, odeslání ke specialistovy. Určitě nic nezanedbá.
Mám však výhrady k předepisování antikoncepce, stále sem si stěžovala na prohlubující se migrény a paní doktorka mi vždy pouze vyměnila značku, nic nepomáhalo. Když jsem přišla s tím, že vysadím, tak na mě vykulila oči a řekla mi ať zkusím být 3 měsíce bez pauzy, když pauza přišla, migréna byla nesnesitelná, proležela sem tři dny. HA jsem vysadila a hlava mě bolí max 4x do roka. Bohužel zde převážil případný lékařův profit z předepsaných léků nad zdravým rozumem.
Dále se nikdy nezajímala jestli nemáme v rodině tendenci ke křečovým žílám, případně jiné problémy se srážlivostí krve, později sem se dočetla, že bych HA vůbec neměla mít.
Z důvodu stěhování jsem změnila gynekologa, jinak bych k ní chodila asi stále. Paní doktorka je určitě specialistka a velice milá, proto dávám přesto pouze neutrální hodnocení.

Paní doktorka je sice milá, ale když jsem chtěla vysadit HA (ne proto, že bych však chtěla otěhotnět), pocítila jsem nemalý nátlak v braní pilulek pokračovat. Jako by snad ani jiné metody ochrany před početím neexistovaly, pro paní doktorku nejspíš ne.

Paní doktorka je sice milá, ale z mého pohledu velmi neprofesionální. Informovaná a vzdělaná klientka s vlastním názorem, která očekává rozumný a smysluplný dialog se svým lékařem, jistě u MUDr. Vaculíkové spokojená nebude...

Paní doktorka je vždy příjemná usměvavá stejně jako její baječná sestřička. Díky její včasné diagnostice prekancerózy děl. čípku, následné operaci a pak doléčení s naprostou pečlivosti jsem zdravá. Chodím k ní již řadu let a jsem maximálně spokojená!!! *:)

chodím k paní MUDr.Vaculíkové již několik let a nemůžu si ji vynáchválit. Vždy je velmi příjemná, porádí, nic nenutí a jsem s ní maximálně spokojena. I když jsem se přestěhovala 30 km od Brna nevadí mi, že k ní musím dojíždět, ta cesta za výsledek a její úžasný přístup stojí.
Mohu všem ženám vřele doporučit.