Tyršova 42, Brno
Centrum lékařské péče

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem spojená, je pečlivá, velmi milá a má lidský přístup. V případě akutnějších potíží mě ihned přijala. Byla jsem v její péči po 2 těhotenství, nic mi nenutila, když např. nebyl nutný ultrazvuk nebo vnitřní vyšetření, tak se mě vždy ptala, zda si ho přeji atd. Celkově nejlepší gynekolog, se kterým jsem se setkala.

Umístění: jiné místo

Mám zkušenost s několika gynekology a gynekoložkami, ovšem paní doktorka Strmisková je všechny předčí a to velmi výrazně a to jak svým citlivým, ohleduplným, lidským a pečlivým přístupem, tak i znalostmi!
A v neposlední řadě je velmi hezká ;-)

K paní doktorce chodím 10 let a jsem velmi spokojená. Odnosila jsem pod jejím dohledem 2 děti. První těhotenství bylo dost problémové a paní doktorka byla velice pečlivá. Moje maminka k ní chodí na kontroly po onkologické léčbě a je s přístupem taky velmi spokojená. Paní doktorka i sestra na mě jsou vždy milé, nikdy se mi nestalo, že by byly nepříjemné. Určitě paní doktorku doporučuji.

K paní doktorce, chodím už asi 13 let,prošla jsem s ní dvě těhotenství,vždy mi vše pěkně vysvětlila a vyslechla si mé potíže atd.Je milá,ochotná.Sestra je někdy trochu odměřená,ale nikdy na mě nebyla nepříjemná,čekací doba je někdy delší,ale to u každého doktora.

Mám podobnou zkušenost jako některé pacientky zde. Dokud jsem si chodila do ordinace jen pro recept na antikoncepci a pravidelné prohlídky, bylo vše v pořádku. Pak jsem otěhotněla, těhotenství bohužel neprobíhalo dobře a skončilo revizí. Přístup paní doktorky a zvláště sestry byl v této situaci velmi nepříjemný. Sestra mi měla odebrat krev a když jsem se dozvěděla, že musím na revizi, byla na mě velmi nepříjemná a říkala, že to vypadá, jak kdybych nikdy u doktora nebyla, když nevím, jak se odebírá krev atd. Následně jsem si šla pro výsledek, sestra mě nechala půl hodiny čekat na jeden papír, protože neměla čas papír hledat... K tomu přidávám velmi dlouhé čekací lhůty, i když je člověk objednán na určitou hodinu, minimálně další hodinu ještě čekáním stráví. Nedokážu si představit, kdybych byla ve vyšším stupni těhotenství a musela čekat tak dlouho... Změnila jsem doktorku a vidím, že to jde i jinak, všichni jsou ke mně moc příjemní, takže paní doktorka určitě není špatná, ale se sestrou jsme si nějak nesedly a když to jde jinde lépe, není důvod, proč bych měla zůstávat tam, kde se ke mně nechovají hezky.

S paní doktorkou jsem byla spokojená dokude se "nic nedělo". Jakmile jsem otěhotněla a nechtěla vše podle tabulek, tak se její přístup změnil z usměvavého na velmi chladný a odměřený. Nejvíce mi u ní chyběla jakákoliv podpora. O poradně pro těhotné se snad vůbec nedalo mluvit. Když jsem se jí svěřila s pocity strachu, tak to přešla s tím, že jí zajímají jen objektivní potíže. K těhotenské rýmě mi neřekla nic kromě toho, že bych měla jít k praktikovi. Kvůli křečovým žilám na genitáliích mě strašila císařem a nedoporučila mi přitom vůbec speciální punčochy, čemuž se v porodnici velmi divili a o císaři nepadlo ani slovo. Při odmítání vyšetření jsem měla pocit, že místo toho, aby mě "poučila o rizicích", tak mě spíš "manipulovala zastrašováním". Tvrdila mi, že žádná z jejích pacientek nerodila se soukromou porodní asistentkou, se kterou by konzultovala už i své těhotenství. Celkově jsem z její péče nabyla dojem, že se nezajímá o poslední poznatky (kontinuální péče o těhotnou ženu atd) a není schopna individuálního přístupu. Po porodu jsem lékařku změnila.

Nejlepší doktorka kterou znám a to jak po stránce profesní tak i "lidské". Vždy o celém průběhu vyšetření informuje, takže člověk alespoň ví, co se s ním aktuálně děje, je jemná, milá a soucitná. Vždy mi dokáže svým úsměvem a pozitivním přístupem zlepšit den. :-)

K paní doktorce chodím už skoro dva roky, jsem maximálně spokojená a paní doktorku bych nikdy neměnila. Je citlivá, přívětivá a umí se chovat, při vyšetření vždy vše vysvětlí, abyste tomu rozumněli. Nic neponechá náhodě, vše řeší, v mém těhotenství nikdy nic nezanedbala. Z doktorů mám fobii, ale sem se těším, vystřídala jsem asi 8 gynekologů a zde jsem konečně spokojená.
abc: já sleduji ty,co si chodí pro antikoncepci a nikdy nečekají déle jak 5 minut
-------- Nyní u paní doktorky absolvuji třetí těhotenství a nemůžu si absolutně stěžovat, při každém náznaku jakékoli komplikace mě po telefonické domluvě prolédně ještě týž den. Po telefonu ochotně poradí a vše vysvětlí. Před každým vyšetřením mě upozorní, co chce udělat a jestli s tím souhlasím (ultrazvuk, prohlídka...), na každé těhotenské kontrole mi nabídne možnost se podívat na miminko, i když pojišťovna tento výkon nehradí.

Paní doktorka působila velmi mile a vstřícně ovšem do té doby, než začnete mít problémy. Pro neustálé pobolívání vaječníku a neustálé prosení o kontrolu přes ultrazvuk mi bylo řečeno, že je to "jen" zánět. Bohužel nebyl, za rok mi narostla tak obrovská cysta, že jsem musela na operaci, kde se velikosti cysty natolik lekli, že zavolali na sál primáře. Aby toho nebylo málo, museli mi odebrat i slepé střevo, protože bylo z popraskaných cyst celé zanícené. Korunu paní doktorka nasadila v těhotenství, kdy mi přes těhotenskou cukrovku zakázala veškeré vycházky ven, přitom je známé, že právě pohyb je při cukrovce nesmírně důležitý. Jsem u jiného doktora a nestačím se divit, prohlídky prsou jsou samozřejmé, totéž platí pro citlivý přístup doktora i sester, který jsem u sestřičky paní doktorky Strmiskové nenašla.

S pani dokrorkou jsem velice spokojena,uplne jiny pristup,jak u byvale doktorky,Nemuzu rici nic negativniho.