Jana Šmehlíková, zubař Ostrava

MUDr. Jana Šmehlíková

Uložit

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hasičská 46/547, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka Šmehlíková je prostě jedním slovem zlatá.Chodíme k ní skoro celá rodina už několik let.Její přístup k pacientovi je jedinečný,milá,ochotná,usměvavá.Nejvíce si cením toho,že se snaží každý zub zachránit,léčit.Já miluji chodit k zubaři, a to hlavně kvůli paní doktorce.Kéž by bylo více takových lékařů.

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetření

Paní doktorka je velmi milá, ošetření provádí velmi šetrně, k pacientům je citlivá a má profesionální přístup. Upřednostňuje zachránění zubu před trháním .

I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Celý život mám potíže se zuby, vystřídala jsem spoustu zubařů, od obyčejných ordinací až po nejprestižnější kliniky. Ale zatím jsem nenašla nikoho lepšího, než je paní doktorka Šmehlíková, za kterou dojíždím 300 km. Je neuvěřitelně rychlá, přesná, precizní, rozhodná a zkušená.

I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní vyšetření

když si tak zpětně přemítám, kolikrát mě to u paní doktorky bolelo a kolikrát mi přišlo že neposlouchá co chci, tak jsem ráda že jsem na to přišla po 15 letech. poslední návštěva mě zaskočila, bohužel ne všichni mají dokonalý chrup aby nepotřeboval žádnou práci. zuby jsou závislé na rozpoložení celého těla. stres se mnohdy odrazí právě do zubů. ale proč někoho soudit. mám svůj názor. vy si zažijte svůj

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Změna zubního lékaře

Paní doktorka je neskutečně milá a profesionální! Jde vidět, že ji práce baví a rozumí jí. Oceňuji neskutečný lidský přístup, který dává do komunikace s pacientem a preciznost, s jakou svou práci odvádí. Sestřička je také neskutečně milá a ochotná, prostě tato ordinace je TOP! Díky tomu jsem se naprosto přestala obávat zubaře :) Jen tak dááál! :)

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Chodil jsem k ní moc rád, bohužel poslední návštěva vše změnila. Zuby mě nebolely, ale naopak bezprostředně po poslední preventivní prohlídce bolet začaly. Čištění zubního kamene proběhlo velmi nešetrně.

V
Ověřeny pacient

mám problémy a vždy je pani doktorka i sestřička mi vyjít vstříc a pomoc mi..Je to moc hodná doktorka a pečlivá..Vážím si Vás i sestřičky..

Od Jarunka
Shrnutí velmi dobrá zubařka,velmi hodná jak lékařka tak sestřička..
Pro Pani doktorka i sestřička je velmi hodná,vstřícná a jelikož mám hodně velké problémy s předními zuby a potřebuji úsměv ke své práci je vždy velmi ochotná a vezme mne i bez objednání,hledá co nejlepší řešení at mohu existovat.Pani doktorka i sestřička jsou velmi lidské a myslím,že své práci rozumí a dělá ji s láskou..Jsem ráda,že mám takovou zubařku..děkuji pani doktorko a sestřičko.

Opravdu nejlepší a to i v oštetření malých dětí.

Ověřeny pacient

Soulasím s ostatními. Příjemný a profesionální přístup je u této paní doktorky naprosto bezkonkurenční, za to vám děkuji:-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti