Soukromá zubní praxe
Huťská 211, Kladno

Jestli hledáte kvalitního zubaře a nechcete přijít v budoucnu o pár zubů, tak rozhodně hledejte jinde. Paní doktorce se zastavil čas před desítkami let nebo se minula povoláním. Bolestivé a neúplné vrtání, nekvalitní plomby se kterými mám nyní potíže. Chybí jí cit a osobní přístup k pacientovi, je velmi neochotná problém zkoumat hlouběji(zná jen vrt vrt a trochu plomby). Má dost nepochopitelné metody a diví se, že to bolí nebo je to nepříjemné. Pak se lidi nemají bát zubařů. Navíc je na Kladně u ostatních zubařů svou neschopností známá a poznají jí podle udělaných plomb.
Nedávno jsem byl u jedné šikovné a milé paní zubařky v Praze a měla opravdu ochotný a profesionální přístup, bylo vidět, že se vyzná , nedá se to vůbec srovnávat!!! Velmi příjemná návštěva oproti předchozím zkušenostem s touto, světe div se, doktorkou.

Milá a šikovná paní doktorka! Můžu jen doporučit.. :)

Dám všem jednu dobrou radu a to je vzít rychle nohy na ramena a najít si kvalitního stomatologa nejlépe v Praze. Paní doktorka Pelková spolu s druhou umělkyní paní doktorkou Zubovou zaspaly dobu. Jejich léčebné metody mohly fungovat možná tak před 20 lety. Mám několikaletou osobní zkušenost s paní doktorkou Zubovou. Jsem velmi pečlivý pacient, který se o zuby stará, každého 1/2 roku jsem šla na prevenci. Měla jsem 3 plomby, mimo jiné vytvořené paní doktorkou Pelkovou. Se všemi mám neustále dokola problémy. Když jsem cítila, že se zuby není něco v pořádku a řekla jsem to paní doktorce Zubové, tak to vždy přešla s tím, že ona tam nic nevidí. Nikdy se ani neobtěžovala udělat rentgen a když už, tak nic nepoznala. Pro ní to bylo v pořádku. Nyní když se mi zkazila horní šestka, která měla být údajně bez komplikací, paní doktorka mi vyhrožovala extrakcí. Se zánětem kosti a otevřeným zubem mě nechala měsíc chodit a nakonec řekla, že to léčit nebude a že to tedy vytrhne. To už jsem se naštvala a objednala se na kliniku do Prahy. Poté, co mi paní doktorka v Praze provedla panoramatický snímek zubů, zjistila, že šestka byla špatně odvrtána a dále se kazil, pod dalšími dvěma plombami mám kazy a nyní bojujeme o záchranu. Musím podstoupit náročné ošetření zubních kanálků a pokud se zuby zachrání, tak mě bude stát další peníze korunky. Bylo toto opravdu nutné? Kdyby paní doktorky typu Zubová a Pelková poslouchaly, co jim pacient říká, nemuselo by dojít k takovým koncům. Jediné pozitivní na tomto příběhu je, že jsem se odhodlala jít jinam a tam mi velmi ochotná a šikovná paní doktorka Prášková odhalila potenciální hrozby. Proto radím - honem pryč od těchto přestárlých paní doktorek, které pacienti vůbec nezajímají a naopak se obě tváří, jak je otravujete. V Praze si sice připlatíte, ale to je relativní. Za zkažené zuby budete v závěru platit také a ještě víc.

k paní doktorce Pelkové jsem chodila asi 5 let,je šikovná,-pokud tam tedy je.
Jediná nevýhoda je ta,že i když jsem objednaná,tak se mnohdy neordinuje,nedá vědět,takže tam zbytečně jedu a čekám.Musela jsem paní doktorku "vyměnit",stalo se mi to několikrát!

Báječná paní doktorka!! Mohu ji jenom pochválit. Vždy je milá a pomůže od bolavých zoubků.

Dobrá doktorka. Zbavila mě fobie ze zubaře. Doporučuji!

Velmi neochotná, vždy nemá dostatek času, po její ošetření vždy nastaly problémy. Nedoporučuji!!

Skvělá paní doktorka! S těmi co ji tady pomlouvají naprosto nesouhlasím!!
Vždy jsem byl naprosto spokojenej s její péčí. Chodím k ní už několik let a můžu ji jenom doporučit!

C

Báječná lékařka! Příjemná a hlavně šikovná. Naprostý profesionál.

paní doktorku jsem zazil jeste na 10.ZS kde mela ordinaci primo ve skole. jako zak teto skoly jsem se ji trochu bal i kdyz nebylo proc. nejake vytrhnuti mlecneho zubu nebo osetreni mensiho kazu nebyl problem a pani doktorka byla vzdy mila. vic jsem se bal v ordinaci sestry, ktera byla vzdycky strasne zmalovana a vypadala strasne neprijemne i kdyz mozna ani nebyla. ale na deti se mohla alespon pousmat, urcite by to pomohlo.