Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 9/699, Liberec

Chodili jsme k ní s manželem a vždy jsme byli spokojený. Vždy se k nám chovala mile, vždy s námi probrala co nás trápí. Ale teď v lednu tam byl manžel a seděl místo paní doktorky jiný lékař. nevíte někdo co se stalo?

Paní doktorka i sestřička jsou výborné. Mají skvělý vztah k pacientům.

Jsem zdravotní sestra, bývalá spolupracovnice Mudr Michaličkové (cca 20 let zpět) a i její pacientka. Mrzí mne počtení na tomto portálu, nevybírám hodnocení VELMI DOBRÝ a to jen proto, abych nebyla ta co hájí svého bývalého šéfa. Také vím, že mnohdy působí otráveně, jakoby jí to obtěžovalo ALE POZOR to je jen na povrchu a rymičky, píchání v zádech by opravdu raději předala zdravotní sestře. Jakmile se objeví něco vážnějšího, stojí před Vámi opravdu velmi inteligentní člověk, který ačkoliv to na něm není moc vidět se do problému zakousne a bude ho řešit i ve svém soukromí, bude hledat, bude se s Vámi prát o Vaše zdraví. Jako diagnostik velmi dobrý. Škoda, kdyby dokázala hráti si na milou, usměvavou za každé situace....Znám však mnoho milých a usměvavých lékařů, velmi oblíbených, jejichž znalosti jsou minimální. Prostě úsměv a vstřícnost vyhrává nad umem. A to nejen někdy-vždy!!!!
S přáním pěkného dne Eva Popovičová

U paní doktorky bych se bála v případě vážnější nemoci chybné diagnostiky, nedoléčování, nedostatečných kontrol. Preventivní kontrola neproběhla, pokud vím, nikdy. Neochota, otrávenost a nechuť ke své práci moc nepřidává. Pořadí v čekárně je taky k zamyšlení. Přednost zde nemají dlouhodobí pacienti, ale "pracovní prohlídky". Proti gustu žádný dišputát. Já lékaře změnila. Na obranu musím uvést, že jsem paní doktorku nezastihla v ordinaci pouze jedinkrát.

Mám s ní jen dobré zkušenosti, je příjemná a dobře poradí. Stačí jen nebýt úplně ,,natvrdlý" a dodržovat její lékařské rady.

Příznaky pacienta (celoživotního alergika): permanentní zahleněnost, dýchavičnost, pískot a bolest na plicích.
Diagnóza paní doktorky (od stolu): bolavá záda.
Závěr vyšetření u odborného lékaře (vyšetření "vynuceno" na paní doktorce po třetí návštěvě): "překvapivě" astma.

Moje zkušenost s odstupem času nejhorší, dávno lékař změněn.
Dlouhodobě jsem se potýkala se zdravotními problémy a to vážnými se špatnou prognózou do budoucnosti. Lékařka mi do roka ukončila pracovní neschopnost a poslala na Pracovní úřad, tam mi doporučili okamžitě zažádat o invalidní důchod, ten jsem dostala a to plný, průkazku ZTP a příspěvek na péči. V poměrně krátké době mám za sebou 4 operace a čeká mě další. Lékařka se o mně nepostarala, ba právě naopak i posudková komise se divila, proč mi nenavrhla in. důchod.
Varuji a to důrazně.

Je to opravdu milá paní doktorka. Má to jen jednu vadu a tou je, že si musíte sami určit diagnózu. Pokud nevíte co vám je a bohužel to není vidět, tak vám nepomůže! Na moje prosby s řešením opakovaných angín se mi dostalo odpovědi, že jsem jako stará babička, která na sobě hledá nemoci...

Mám jen dobré zkušenosti s paní lékařkou, absolutně nemohu souhlasit s některými negativními reakcemi. Zažil jsem jen jednou, že se zlobila. To bylo ale z důvodu, že pacient byl s prominutím naprostý trotl co nic nechápal.

Paní doktorka na mě působí jako rozdvojená osobnost:) Setkala jsem se u ní s rozpornými přístupy. Několikrát mě označila za hypochondra, jak již tady je mnohokrát uvedeno. Nepříjemně vrčela apod. Na druhou stranu mi naopak mnohokrát vyšla vstříc, jako nikdo před tím a pro jistotu poslala na několik vyšetření, aby nic nezanedbala, vyptávala se se zájmem na spoustu podrobností. Je to ale samozřejmě člověk jako každej jinej, takže se hold nemůžeme divit, že má občas špatnou náladu. Ale myslim, že se s ní dá vždycky po dobrym domluvit...že sice nejprve zavrčí, ale nakonec vyjde vstříc. Navíc od praktického lékaře nemůžeme očekávat kdovíjaké zázračné léčení, je to jen brána ke specialistovi a s tím nikdy nedělá problémy.