Praktický zubní lékař
Bulharská 823, Česká Lípa

Umístění: Praktický zubní lékař

Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná.

Dobrý den. Musím souhlasit se všemi pozitivními názory, které zde vidím. U paní doktorky jsem se objevil z důvodu, že moje měla dovolenou. Bolela mě celá půlka pusy. Paní doktorka vše nejdříve pořádně zkontrolovala,
pak udělala rentgen a přišla na to, že se jedná o problém s "osmičkou". Hned na to mi důkladně vysvětlila, jaké jsou možnosti a že nejlepší je ho vyndat. Dá se říct, že krom toho, že je to nepříjemné, bylo vše OK a dnes mám klid. Kdyby měla místo, ihned bych se u ní zaregistroval. Velmi milá jak paní doktorka, tak sestřička. Opravdu veeeeeeelkáááááá spokojenost.

Paní doktorka je velmi, velmi hodná. Strach ze zubaře mám už od první třídy /je mi 35/ a stále trvá. K paní Maričové chodím asi deset let.Na první návštěvu u ní nikdy nezapomenu. Vedla mě k ní moje setra, protože kdyby se mnou nikdo nešel, utekla bych.Byla jsem rozklepaná a brečela.Ošetření jsem zvládla i kydž bylo bolestivé a to díky paní doktorce. Paní doktorka mi vždycky všechno vysvětlí a když je potřeba uklidní.Na prohlídku jdu za tři dny a už je počítám, bojím se. Bude se určitě vrtat a s paní doktorkou to zvládneme spolu.Je prostě nejlepší.

Nejlepší, milá, ochotná paní zubařka. Také jsem kdysi přešla od jiné zubařky, která snad ani nevěděla co je to rentgen a u které jsem málem přišla o zub. Paní Maričová má moderní ordinaci a tak pro ní nebyl problém ihned problém odhalit a řešit. Je velmi citlivá a opatrná při ošetřování zubů a to tak, že to téměř skoro vůbec nebolí. Můžu jen a jen doporučit. :-)

Vše OK

Nejlepší zubařka jakou zná, a znám jich pár,...Mohu jen doporučit. Jinam bych nešel. Znám ji z dob kdy ještě studovala střední školu. Karel Prokop

Tuto paní zubařku doporučuji všem! Můj přítel odešel od svého zubaře - Jiří Kraus. Byl hroznej, když přišel o měsíc později, tak ho hned seřval a přítel se divil, že ho vůbec vyšetřil. Zuby mu spravil až napotřetí, protože se prý "někde" stala chyba. Od té doby přítel k tomu zubaři nevkročil! Jednou ho začaly ale šíleně bolet zuby a jelikož je paní Maričová naše "známá", tak jsem ho objednala k ní na pohotovost. Špičková práce - perfektní jednání, vše bez problému, rentgen před i po vyšetření a moderní technika dělá své! Zuby mu spravila tak, že se k ní už nebojí chodit (kdysi měl fobii ze zubařů :)), ale vyšetření od paní doktorky vůbec nebolelo.
Tuto paní zubařku musím všem doporučit! Je výborná!

Nejlepší

Takových by mělo být více.

Vynikající odborník,příjemná,milá zubní lékařka.Moje zuby přinesou vždy nějaké překvapení a ona si vždy umí dobře a rychle poradit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat zda pani doktorka nabira novy pacienty.Manzel ma rakovinu a potrebuje pred chemoterapiemi a ozarky kompletne osetrit.Nase pani doktorka bohuzel sla do duchodu.A 23.11.manzelovi budou zavadet vyzivovou sondu.Zda by neslo, ze by ho pani doktorka vzala/ treba jednorazove/ Ma pojistovnu Skodovku/ Dekuji za odpověď.

Dobrý den, nové pacienty z důvodů přetížení nepřijímáme, S pojišťovnou 209 nemáme smlouvu.Obraťte se na některého jiného kolegu, který má se ZP Škoda smlouvu.MUDr.Marićová

MUDr. Jana Marićová