Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bulharská 823, Česká Lípa
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař

Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná.

V
Ověřený profil

Dobrý den. Musím souhlasit se všemi pozitivními názory, které zde vidím. U paní doktorky jsem se objevil z důvodu, že moje měla dovolenou. Bolela mě celá půlka pusy. Paní doktorka vše nejdříve pořádně zkontrolovala,
pak udělala rentgen a přišla na to, že se jedná o problém s "osmičkou". Hned na to mi důkladně vysvětlila, jaké jsou možnosti a že nejlepší je ho vyndat. Dá se říct, že krom toho, že je to nepříjemné, bylo vše OK a dnes mám klid. Kdyby měla místo, ihned bych se u ní zaregistroval. Velmi milá jak paní doktorka, tak sestřička. Opravdu veeeeeeelkáááááá spokojenost.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi, velmi hodná. Strach ze zubaře mám už od první třídy /je mi 35/ a stále trvá. K paní Maričové chodím asi deset let.Na první návštěvu u ní nikdy nezapomenu. Vedla mě k ní moje setra, protože kdyby se mnou nikdo nešel, utekla bych.Byla jsem rozklepaná a brečela.Ošetření jsem zvládla i kydž bylo bolestivé a to díky paní doktorce. Paní doktorka mi vždycky všechno vysvětlí a když je potřeba uklidní.Na prohlídku jdu za tři dny a už je počítám, bojím se. Bude se určitě vrtat a s paní doktorkou to zvládneme spolu.Je prostě nejlepší.

L

Nejlepší, milá, ochotná paní zubařka. Také jsem kdysi přešla od jiné zubařky, která snad ani nevěděla co je to rentgen a u které jsem málem přišla o zub. Paní Maričová má moderní ordinaci a tak pro ní nebyl problém ihned problém odhalit a řešit. Je velmi citlivá a opatrná při ošetřování zubů a to tak, že to téměř skoro vůbec nebolí. Můžu jen a jen doporučit. :-)

Vše OK

Nejlepší zubařka jakou zná, a znám jich pár,...Mohu jen doporučit. Jinam bych nešel. Znám ji z dob kdy ještě studovala střední školu. Karel Prokop

L
Ověřený profil

Tuto paní zubařku doporučuji všem! Můj přítel odešel od svého zubaře - Jiří Kraus. Byl hroznej, když přišel o měsíc později, tak ho hned seřval a přítel se divil, že ho vůbec vyšetřil. Zuby mu spravil až napotřetí, protože se prý "někde" stala chyba. Od té doby přítel k tomu zubaři nevkročil! Jednou ho začaly ale šíleně bolet zuby a jelikož je paní Maričová naše "známá", tak jsem ho objednala k ní na pohotovost. Špičková práce - perfektní jednání, vše bez problému, rentgen před i po vyšetření a moderní technika dělá své! Zuby mu spravila tak, že se k ní už nebojí chodit (kdysi měl fobii ze zubařů :)), ale vyšetření od paní doktorky vůbec nebolelo.
Tuto paní zubařku musím všem doporučit! Je výborná!

Š

Nejlepší

Takových by mělo být více.

R

Vynikající odborník,příjemná,milá zubní lékařka.Moje zuby přinesou vždy nějaké překvapení a ona si vždy umí dobře a rychle poradit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat zda pani doktorka nabira novy pacienty.Manzel ma rakovinu a potrebuje pred chemoterapiemi a ozarky kompletne osetrit.Nase pani doktorka bohuzel sla do duchodu.A 23.11.manzelovi budou zavadet vyzivovou sondu.Zda by neslo, ze by ho pani doktorka vzala/ treba jednorazove/ Ma pojistovnu Skodovku/ Dekuji za odpověď.

Dobrý den, nové pacienty z důvodů přetížení nepřijímáme, S pojišťovnou 209 nemáme smlouvu.Obraťte se na některého jiného kolegu, který má se ZP Škoda smlouvu.MUDr.Marićová

MUDr. Jana Marićová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti