Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Přidávám se k negativnímu hodnocení - je to doopravdy vrchol nezdvořilosti a sebechvály, která jak se říká smrdí....

Dobrý den. Musím se přidat k zápornému hodnocení. Paní Kosourové chybí hlavně trpělivost, má nepříjemné, v podstatě útočné chování. Tři návštěvy byly až příliš..

K paní Kosourové jsem chodila se synem cvičit Vojtovu metodu asi tři měsíce, cvičení bylo bez efektu, takže jsme se nakonec rozhodli pro specializované centrum a díky Bohu za to.Paní Kosourová nás jednak zvala ve velmi dlouhých, téměř měsíčních intervalech,takže jen těžko mohla korigovat případné nedostatky cvičení, navíc se vždy divila, jakto, že to dítě u toho pláče.Cviky nechtěla vysvětlovat během pláče. Na kontrolách, jelikož nebyl vidět skoro žádný efekt cvičení, mi následně předhazovala, že se synkem nejspíš necvičím, protože nechci poslouchat jak pláče, což ovšem nebyla pravda. Pro srovnání: v centru, kam jsme chodili následně jsem jim měla ukázat, jak jsme cvičili podle instrukcí paní Kosourové. Po shlédnutí cviků mi fyzioterapeutka řekla, že takto by cvičila pouze s velmi malým miminkem, které navíc dobře reaguje na cvičení, ale pro naše urostlé a navíc špatně reagující dítko, že je třeba volit cviky poněkud jiné a šité na míru.Zváni jsme byli každý týden, v případě, kdy se dítko naučilo nějaký únikový manévr a cvik se stal neproveditelný nebylo problém zavolat a hned třeba druhý den s námi fyzioterapeutka zkoušela alternativní cvik.Nikomu nevadilo a nikdo se nedivil, že děti při "Vojtovi" pláčí, protože to je naprosto NORMÁLNÍ!!!Se synem jsme dál cvičili, velmi rychle se začal lepšit, rozlezl se a dnes by na něm nikdo nic nepoznal.
Nevím jaká je pí.Kosourová jako rehabka pro dospělé, ale co se týče Vojtovy metody, tak z mého pohledu umí jakýsi nutný obecný základ, který je ovšem aplikovatelný jen na určité procento standardně reagujících dětí. Jakmile se vyskytne problém, neví si rady a snaží se svalit vinu např.na neschopnost rodiče.
Pro cvičení Vojtovy metody tuto paní skutečně nedoporučuji. Zpětně velice lituji těch několik měsíců, které jsme sice poctivě cvičili a poslouchali pláč miminka, aniž by mu to přineslo cokoliv dobrého. Byla to ztráta času (kdo někdy cvičil "Vojtu", tak ví, že skoro nic jiného během dne neděláte) a nervů nás všech.