Picassova 677/4, Praha 22 , Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapie a poradenství - Říčany u Prahy, Praha

Psychoterapii poskytuji od roku 2003 dětem, dospívajícím i dospělým. Ke každému klientovi přistupuji jako k jedinečné osobnosti, kterou se snažím podp...

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • rodinná terapie
Zobrazit více

Umístění: Psychoterapie a poradenství - Říčany u Prahy, Praha individuální psychoterapie

Pani terapeutka je velmi vstricna a laskava, zaroven profesionalka, ktera drzi cely proces ve svych rukou. Dokaze jak dospelym tak i detem rict to, co potrebují zodpovedet, tak aby to bylo srozumitelne a jasne..Umi utvorit bezpecny prostor a je z ni citit empatie a opora. I muj syn se u ni citi uvolneny a to je pro me velmi dulezite.

Umístění: Psychoterapie a poradenství - Říčany u Prahy, Praha osobní psychoterapie

Od 1. sezení jsem věděla, že jsem ve správných rukou. Okamžitě jsme zacílili na stabilizaci základních potřeb a mě se velmi ulevilo, že jdu dovrým směrem.

K paní Janě jsem chodil na terapie jednou týdně po celý rok. Hodně mi pomohla, dokázala mě vždy zklidnit a uvolnit. Z dlouhodobého hlediska se jejím pohledem na svět snažím řídit dodnes. Věci jsou pak jednodušší.

Umístění: Psychoterapie a poradenství - Říčany u Prahy, Praha psychoterapie

Velice příjemná paní terapeutka. Prohlubujeme techniky zvladání stresu a úzkostí, které se dříve nedařilo zvládnout, nyní zvládám mnohem lépe.

Doporučuji! Paní Mgr. Černá je jedna z nejlepších, které jsem kdy poznala, získala si moji plnou důvěru. Je to laskavý člověk a terapeutka se snahou skutečně pomoct.