Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Máme neuvěřitelné štěstí, že do zábřežské ordinace EM-Med nastoupil pan doktor Zámostný. Ačkoli jsem měla tu čest jej poznat pouze skrze jednu kratičkou návštěvu, s čistým svědomím mohu říci, že jde o neuvěřitelně milého a empatického člověka na správném místě. Z pana doktora sálá neuvěřitelný klid a upřímný zájem o pacienta. Tady si můžete být jistí, že jste v dobrých a zkušených rukou. Moc děkuji za to, jak se o naši rodinu staráte, a přeji spoustu zdraví!

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Pan doktor na správném místě, nemám co by vytkl, jsme maximálně spokojeni. Milý, chápavý, vyslechne si Vás, umí si udělat srandu, kdyby byl každý doktor jako on...

Profesionální přístup k pacientovi jak ze strany lékaře tak ze strany zdravotní sestry. Není co vytknout. Velká spokojenost!

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Pan doktor je úžasný, milý, vstřícný, empaticky, chapavy. Více takových doktorů jako je on. Profesionál jak má být. Sestřička je taky skvělá vždy prohodíme pár slov. Mají mou plnou důvěru.

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Pásový opar,který je hodně bolestivý

Pan doktor je úžasny, laskavý a má trpelivý přístup,vždy mi pomohl od bolestí. Jsem ráda že je tady v Porubě. Když už musím k lékaři, tak jdu k panu dr.Zamostnému bez obav, mam k němu úplnou důvěru. Sestřička je příjemná a klidná

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Bolesti zad, nemoci(chřipka, zápal plic), tetanik, migrény, ortopedické problémy a řešení post traumaticke stresové poruchy

U pana doktora už jsem 4roky. Tehdy ještě byl ve F-M. Je velmi milý lidský a profesionální. Jsem menší hypochondr pořád mě něco bolí píchá a tak :D i přes to má se mnou pan doktor svatou trpělivost. Nic nezvelicuje ale ani nezanedbava. Jsem moc ráda že sem měla štěstí a našla tak dobrého lékaře

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Přeregistrace

Také jsme se k p. doktorovi Zámostnému přeregistrovali s manželkou zhruba před dvěma měsící a jsme velmi spokojeni. Pan doktor má velmi lidský vztah k pacientovi, a to pokaždé s přivětivým úsměvem. To mě osobně hodně povzbudí při ošetření i jednání v ordinaci. Totéž bych řekl o sestřičce Radmile Šebestíkové. Tak si představuji profesionálního praktického lékaře a jeho tým. Děkuji mockrát.
Vícha Květoslav, Ostrava - Poruba

U

V tomto tydnu jsem nahodne 2x navstivil ordinaci pana doktora Zamostneho.Pan doktor ma velicice prijemny a profesionalni pristup k pacientum.Ma take velice prijemny personal ktery se velice zdvorile chova k pacientum.Prijemne posezeni v cekarne kde je i televize a cas tam prijemne ubiha.Rozhodl jsem se ze k panu MUDr. Zamostnemu prestoupim.

Velmi milý a ochotný pan doktor. Perfektní péče a vstřícný přístup. A navíc skvělé ordinační hodiny!!