MUDr. Jan Zagroba

Ortoped Více

Ostrava, Frýdek-Místek 2 adresa

Avica, rehabilitace, neurol., ortoped.
Bozděchova 8, Ostrava

Úterý: 16.30 - 20.00
Středa: 08.00 - 15.00
Rychlý kontakt:
Ortopedick...

Nejhorší ordinace ve které jsem byla. I když je člověk objednaný, stejně čeká minimálně 2 hodiny. Přístup nic moc. Vyšetření hmatem a i když to člověka bolí, stejně mu nic není. Nejhorší ordinace jakou jsem navštívila.

Ani mi nesdělil výsledek RTG, pokýval rukou v lokti, do zprávy uvedl pouze jednu z činností, při které mne zdrav. problém omezuje. Takže během 5 minut hotov, včetně sepsání zprávy a podání ruky. Můj dojem je, že léčí způsobem : "Když Vás u běhání bolí nohy, tak neběhejte." Ještě že pan doktor není stomatolog......

Velmi profesionální a zároveň empatický lékař. Diagnostikoval problém v koleni, provedl artroskopii. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno a názorně ukázáno. Za mě je pan doktor velmi pečlivý. Rozhodně se nejedná o žádného řezníka - při artroskopii odhalil ještě jeden problém, který zatím nedoporučil řešit operativně ale rehabilitací a posílením svalů. Všem, kteří chtěji kvalitní, odbornou a zároveň lidskou a citlivou péči mohu pana Zagrobu doporučit.

Mám nějaké to kilo navíc, a tak jsem se snažila s tím něco udělat. Nicméně po 3 měsících běhání jsem se jedno ráno nepostavila na nohu (nespadla jsem) a vyrazila jsem k panu doktorovi. Působil příjemně a já neměla důvod mu nevěřit. Vyšetření probíhalo pouze hmatem a ohýbání kolene. Píchnul mi do kolene injekci a poslal mě domů s tím, že se jedná o poraněný meniskus. Na další kontrole mi doporučil výživovou injekci a poslal mě na rehabilitaci, a kdyby to nebylo lepší bude mě muset vyšetřit pomocí artroskopie. Po ukončení rehabilitace se mi neulevilo, možná to bylo i horší. Nechtěla jsem si nechat vrtat do kolene, aby se teprve zjišťovalo co mi je, a proto jsem hledala na internetu a dočetla se i o jiných vyšetřovacích metodách. Neváhala jsem a navštívila jiného doktora, který byť mám kila navíc, můj problém nepodcenil a pomocí magnetické rezonance zjistil, že mám prasklý meniskus a dnes jsem po úspěšné operaci, ale ne zásluhou pana doktora Zagroby. Kdyby se mi dostalo řádného vyšetření ihned, nemusela jsem se trápit půl roku.

Příkladný přístup lékaře, kterého doporučuji pro jeho odborné znalosti, empatii a vstřícnost. Děkuji. N.B.