Umístění: Ambulance léčebné rehabilitace Bolesti krční páteře,beder

Pan doktor Vacek je špička ve svém oboru.Velmi pomohl mojí mamince už 20 let zpět a nyní pomáhá i mně,když mám problémy s krční páteří a bedrami. Děkujeme pane doktore!Kabova, Houzvickova

Václavské náměstí 30/788, Praha
Ambulance léčebné rehabilitace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Umístění: Ambulance léčebné rehabilitace Bolesti krční páteře,beder

Po dlouholetých peripetiích s L5/S1 a hrozbou operace (výhřez 8 mm) mi na Klinice pomohli tak, že o nějaké bolesti zad nevím (když dodržuji rady pana doktora i rehabilitačních pracovníků). Vřele doporučuji všem, kteří umí naslouchat a poučit se z rad skvělých odborníků.

MUDr. Vacek je maximální a prvotřídní odborník. Po skoro roku se mi neskutečně ulevilo. Děkuji pane doktore. Dušan PIŠTA

Sice se občas pan doktor tváří, že se zrovna dobře neprobudil tak musím říct, že jeho lékařské schopnosti jsou jedinečné. Po 17 letech první lékař, který si s mými zády věděl rady. Vřele doporučuji!

po dlouhy trapeni, jediny který se poradil s mymi zadama ...

Jediny, kteremu bez obav sverim svou pater. Nikdy nikomu neodmitne pomoc, absolutni profesinal, od nehoz cekam jine veci, nez usmevy. A na jehoz pomoc rada s velkou uctou pockam.

Jsem po úrazu páteře a v nemocnici v mém rodném městě si se mnou nevěděli rady. Kdyby nebylo pana doktora Vacka, kdo ví, jestli bych ještě někdy normálně chodil. Ke mně byl vždy velice milý a vstřícný. Pokud se někomu zdá náladový, tak asi neví, co všechno má pan doktor za povinnosti, běhání a starostí. Je i přednostou FNKV v Praze, kde jsem byl hospitalizován. Nedivil bych se, kdyby někdy neměl náladu. Já ho však znám jako zodpovědného a milého člověka...

protivný

Pan doktor ma zlate ruce , pokavat bolesti zad tak jen a jen zaním.

Jako lékař je asi velmi dobrý, v nemocnici náladový.

Umístění: Ambulance léčebné rehabilitace Bolesti krční páteře,beder

po dlouhy trapeni, jediny který se poradil s mymi zadama ...

protivný

Pan doktor ma zlate ruce , pokavat bolesti zad tak jen a jen zaním.

Jako lékař je asi velmi dobrý, v nemocnici náladový.