Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

(41 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

Dlouhá 63/379

41002 , Lovosice , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

Tylova 6/997

41201 , Litoměřice , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

Sídliště pionýrů 190

41145 , Úštěk , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

Brozanská 52

41156 , Bohušovice nad Ohří , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Hassan Mezian

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • M

   Mobilizace krční páteře silou je velmi nebezpečné, divím seže se používá,. tento způsob je již překonaný měkkými mobilizacemi!

  • B

   Naposto jedinečný přístup,kdy pan doktor vychází z individuality každého člověka a podle toho volí přístup.Celá konzultace není lékařský monolog,ale dialog dvou lidí a pacient odchází s řešením přímo pro něho.Navíc pan doktor chce vidět,jak u něj rehabilitace proběhla a s jakým výsledkem.Klobouk dolů,utekla jsem k němu z rehabilitace o pár ulic dál,kde mi ukázali 2 cviky a poslali mě cvičit domů.A tím jim děkuji,protože bych pana doktora nepoznala.Ted jsem před operací páteře a moc se k němu zase těším :-)

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře


 • Věra Hřebíčková

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • T

   Nejlepší paní doktorka co znám. Opravdu pomůže, splni vam co Vám na očích vidí, dokáže poradit i pochválit. Jste nejlepší!

  • M

   Paní doktorka je nejúžasnější fyzioterapeut v Litoměřicích. Už je to skoro rok co Jí navštěvuji a vždy mi velice pomůže. Je všímavá, empatická a ohleduplná. Ve srovnání s ostatními, které jsem navštívila je nejlepší ve své práci.
   Děkuji paní doktorko


 • Kamal Mezian

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • Umístění: Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.Služby: Ruptura svalu.

   Pan doktor Kamal Mezian velice milý a ochotný. Profesionální přístup od uvítání, až po rozloučení. Vše Vám vysvětlí srozumitelně, není pro něj problém se s Vámi bavit jako rovný s rovným. Máte pocit, že tam pro Vás je, a ne že jej obťežujete. Mohu jen doporučit.

  • Na vyšetření kvůli bolesti šlach v zápěstí jsem byla u více ortopedů.Všude řešení - rentgen, který nic neprokázal a poté obstřik postižených míst. Obstřik sice pomohl, ale tak na 1 měsíc. Pouze pan doktor odhalil problém a moje neustále trvající bolesti (cca více než 1 rok) odstranil. Jednalo se totiž o užívání léku na cholesterol, který tyto problémy způsoboval. Moc moc panu doktorovi děkuji.
   pacientka z Lovosic


 • Lucie Horáková

  Neurolog, Fyzioterapeut,

  • L
   Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: Vertigo

   Paní doktorka bez dlouhého objednání vzala brzo. Bohužel můj zásadní problém moc neřešila, zaměřila se pouze na přetížené části páteře. Napichala mi suché jehly, snažila se o uvolnění páteře. Bohužel už večer sem nebyla schopna vydržet sedět a o lezení a vyspani se nedalo vůbec pomyslet. Druhý den jsem bez pomoci nesešla schody, ukrutna bolest hlavy a celých zad a nohou. Vůbec neupozornila že l tomuto může dojít. Musela jsem vyhledat jiného lékaře aby mě dal dohromady.

  • Umístění: OrdinaceSlužby: Akutní potíže s ploténkou

   I bez objednání mne paní doktorka vzala a komplexně mne vyšetřila, poskytla tlumící injekce, zařídila ihned CT a RHB. Moc profesionální jednání.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Jan Vacek

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • P
   Umístění: jiné místo

   Jednička ve svém oboru a moc mi pomohl s bederní páteří ????
   Kdykoliv k němu přijdu vždy mi pomůže. Pane doktore dekuju

  • H
   Umístění: Ambulance léčebné rehabilitaceSlužby: Bolesti krční páteře,beder

   Pan doktor Vacek je špička ve svém oboru.Velmi pomohl mojí mamince už 20 let zpět a nyní pomáhá i mně,když mám problémy s krční páteří a bedrami. Děkujeme pane doktore!Kabova, Houzvickova

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře