(41 názorů)

Brozanská 52

41156 , Bohušovice nad Ohří , ústecký

• Hassan Mezian

• M

Mobilizace krční páteře silou je velmi nebezpečné, divím seže se používá,. tento způsob je již překonaný měkkými mobilizacemi!

• B

Naposto jedinečný přístup,kdy pan doktor vychází z individuality každého člověka a podle toho volí přístup.Celá konzultace není lékařský monolog,ale dialog dvou lidí a pacient odchází s řešením přímo pro něho.Navíc pan doktor chce vidět,jak u něj rehabilitace proběhla a s jakým výsledkem.Klobouk dolů,utekla jsem k němu z rehabilitace o pár ulic dál,kde mi ukázali 2 cviky a poslali mě cvičit domů.A tím jim děkuji,protože bych pana doktora nepoznala.Ted jsem před operací páteře a moc se k němu zase těším :-)

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Věra Hřebíčková

• T

Nejlepší paní doktorka co znám. Opravdu pomůže, splni vam co Vám na očích vidí, dokáže poradit i pochválit. Jste nejlepší!

• M

Paní doktorka je nejúžasnější fyzioterapeut v Litoměřicích. Už je to skoro rok co Jí navštěvuji a vždy mi velice pomůže. Je všímavá, empatická a ohleduplná. Ve srovnání s ostatními, které jsem navštívila je nejlepší ve své práci.
      Děkuji paní doktorko

• Kamal Mezian

Fyzioterapeut, MUDr.

• Umístění: Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.Služby: Ruptura svalu.

Pan doktor Kamal Mezian velice milý a ochotný. Profesionální přístup od uvítání, až po rozloučení. Vše Vám vysvětlí srozumitelně, není pro něj problém se s Vámi bavit jako rovný s rovným. Máte pocit, že tam pro Vás je, a ne že jej obťežujete. Mohu jen doporučit.

• Na vyšetření kvůli bolesti šlach v zápěstí jsem byla u více ortopedů.Všude řešení - rentgen, který nic neprokázal a poté obstřik postižených míst. Obstřik sice pomohl, ale tak na 1 měsíc. Pouze pan doktor odhalil problém a moje neustále trvající bolesti (cca více než 1 rok) odstranil. Jednalo se totiž o užívání léku na cholesterol, který tyto problémy způsoboval. Moc moc panu doktorovi děkuji.
      pacientka z Lovosic

• Lucie Horáková

Neurolog, Fyzioterapeut,

• L
      Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: Vertigo

Paní doktorka bez dlouhého objednání vzala brzo. Bohužel můj zásadní problém moc neřešila, zaměřila se pouze na přetížené části páteře. Napichala mi suché jehly, snažila se o uvolnění páteře. Bohužel už večer sem nebyla schopna vydržet sedět a o lezení a vyspani se nedalo vůbec pomyslet. Druhý den jsem bez pomoci nesešla schody, ukrutna bolest hlavy a celých zad a nohou. Vůbec neupozornila že l tomuto může dojít. Musela jsem vyhledat jiného lékaře aby mě dal dohromady.

• Umístění: OrdinaceSlužby: Akutní potíže s ploténkou

I bez objednání mne paní doktorka vzala a komplexně mne vyšetřila, poskytla tlumící injekce, zařídila ihned CT a RHB. Moc profesionální jednání.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jan Vacek

• P
      Umístění: jiné místo

Jednička ve svém oboru a moc mi pomohl s bederní páteří ????
      Kdykoliv k němu přijdu vždy mi pomůže. Pane doktore dekuju

• H
      Umístění: Ambulance léčebné rehabilitaceSlužby: Bolesti krční páteře,beder

Pan doktor Vacek je špička ve svém oboru.Velmi pomohl mojí mamince už 20 let zpět a nyní pomáhá i mně,když mám problémy s krční páteří a bedrami. Děkujeme pane doktore!Kabova, Houzvickova

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře